nabídky práce: Prodavač - Ústí nad Labem

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 11 výsledků

Prodavač ryby/saláty/sýry - zkrácený úvazek

Ústí nad Labem
  • PRACUJTE TAM, KDE máte jistotu a budoucnost.
  • Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.
  • Jsme hrdí na to, co děláme.
  • Férová mzda a řada dalších výhod.

Prodavač na plný nebo částečný úvazek (m/w)

  • Doplňování zboží a jeho prezentace.
  • Zkušenost v maloobchodě s oděvy (výhodou).
  • Orientace na zákazníka a služby.
  • Flexibilita a aktivní přístup k práci.

Prodavač /-ka (doplňování zboží) nová nabídka

Albert Česká republika, s.r.o.
Litoměřice
  • Chcete dělat práci, která není stejná každý den?
  • Je pro Vás důležitá jistota a pravidelný příjem?
  • Rádi vidíte výsledek své práce hned?

Prodavač v řeznictví

  • Prodavači, které baví obsluhovat zákazníky, odváží jim správnou váhu šunky a klobásek a ještě jim doporučí něco k tomu.
  • PRACUJTE TAM, KDE si navzájem pomáháme.

Prodavač/prodavačka

Teplice +1 lokalita
17 800 Kč měsíčně
  • Místo výkonu - Klenoty-Ori v OC Galerie Teplice.
  • Znalost práce na PC, samostatnost, komunikativnost, zodpovědnost, příjemné vystupování.

Prodavač/ka maso-uzeniny Děčín

ZEMAN
Děčín
  • Chceme do týmu právě Vás, pokud:
  • Rád/a pracujete s lidmi.
  • Máte proaktivní přístup k zákazníkům.
  • Co u nás budete dělat?
  • Co nabízíme a proč se stát našim kolegou:

Prodavač/ka na úsek pekárny a uzenin - Děčín

PALMER CZ, a.s.
Děčín
  • Do Pekárny Martin v Děčíně přijmeme prodavače/prodavačku pro úseky pekárny a uzenin.
  • Náplň práce: komunikace se zákazníkem, prodej produktů a zboží.

Prodavač

Tištěná inzerce - MF DNES
Ústecký kraj
  • (3 dny v týdnu cca 30 hodin) plat.
  • Zkrácený úvazek (3 dny v týdnu cca 30 hodin),zašlete rukou napsaný životopis/motivační dopis.
  • Česky na ORION Praha svítidla.

Prodejce/prodejkyně náhradních dílů

Auto Kelly
Děčín
  • Láká Vás oblast auto-moto?
  • Máte již předchozí zkušenosti s prodej?
  • Pak jste ten pro nás ten pravý kandidát, který nám pomůže udržet AUTA V POHYBU!!!

Prodejce/prodejkyně náhradních dílů (Děčín)

ELIT
Děčín

Odebrali jsme 1 nabídku práce, která se velmi podobala již zobrazeným nabídkám. Chcete-li vidět i tyto další výsledky, můžete zopakovat hledání se zahrnutím vynechaných nabídek práce.

» Zveřejněte svůj životopis - Zabere to opravdu jen chvíli

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!