nabídky práce: Prodavač - Čáslav

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 14 výsledků

Prodavač/ka

OVO UNIKOM, A.S.
Kutná Hora
18 000 Kč - 22 000 Kč měsíčně
  • Mzda 18 000 - 22 000 Kč.
  • OVO - Tyršova 399, 28401 Kutná Hora.
  • Kontaktní osoba: p. Telenský, mob.
  • 724 314 1536, email: sekretariat@unikom.cz.

Skladník - prodavač

Čáslav
20 000 Kč měsíčně
  • Znalost elektromateriálu výhodou, práce na PC, zodpovědnost a loajalita samozřejmostí.
  • V případě zájmu pište na uvedený email, nebo se dostavte osobně do…

prodavačka / prodavač do kavárny - cukrárny nová nabídka

LOTOS Kolín s.r.o.
Kolín
  • Hledáme novou posilu na pozici prodavačka / prodavač do našeho příjemného prostředí a veselého kolektivu.
  • S možností částečného i plného úvazku.

Prodavač/ka

Kolín
  • Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme.
  • Dlouhodobě patříme k nejžádanějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice.
  • Doplňování a kontrola čerstvosti zboží.

Prodavači stavebnin a příbuzného materiálu

Čáslav
18 000 Kč - 24 000 Kč měsíčně
  • Požadujeme: práce s PC, znalost stavebního materiálu výhodou.
  • V případě zájmu se hlaste telefonicky, nebo emailem.
  • Mzda: 18 000 - 24 000 Kč / měsíc.

Prodavač, prodavačka nová nabídka

RABBIT Trhový Štěpánov, a.s.
Chvaletice
17 000 Kč - 21 000 Kč měsíčně
  • V Řeznictví RABBIT budete prodávat zaručeně čerstvé a kvalitní maso a uzeniny za slušné ceny.
  • A díky Vám se zákazníci budou rádi vracet.

Skladník Prodavač

ElPe CZ, s.r.o.
Okres Kutná Hora

Prodavači v PET shopu

Kutná Hora +1 lokalita
17 800 Kč - 24 600 Kč měsíčně
  • Požadavky: znalost práce na PC, zodpovědnost, spolehlivost, časová flexibilita.
  • Praxe v oboru prodeje chovatelských potřeb výhodou.

Obsluha čerpacích stanic

Rozhovice
16 100 Kč - 18 000 Kč měsíčně
  • NÁPLŇ PRÁCE: prodavač na čerpací stanici PHM.
  • Místo výkonu práce: Rozhovice č.p.
  • První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle.

Prodavač/ka smíšeného zboží

Ronov nad Doubravou
17 800 Kč - 23 000 Kč měsíčně
  • Místo výkonu práce: Ronov nad Doubravou.
  • POŽADAVKY: fyzická zdatnost, časová flexibilita, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost,.

Odebrali jsme 4 nabídky práce, které se velmi podobaly již zobrazeným nabídkám. Chcete-li vidět i tyto další výsledky, můžete zopakovat hledání se zahrnutím vynechaných nabídek práce.

» Zveřejněte svůj životopis - Zabere to opravdu jen chvíli
Jak jsou tyto nabídky práce celkově relevantní?
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.