nabídky práce: Prodavač - Česká Kamenice

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 10 výsledků

Prodavač/ka na úsek bistra - Česká Kamenice

PALMER CZ, a.s.
Česká Kamenice
  • Pro Pekárnu Martin v České Kamenici přijmeme prodavače/prodavačku na úsek bistra.
  • Náplň práce: komunikace se zákazníkem, prodej produktů a zboží, spolupráce při…

Prodavač/ka na úseky pekárna a uzeniny - Česká Kamenice nová nabídka

  • Do Pekárny Martin v České Kamenici přijmeme prodavače/prodavačku pro úseky pekárny a uzenin.
  • Náplň práce: komunikace se zákazníkem, prodej produktů a zboží.

Prodavač/ka maso-uzeniny Děčín

ZEMAN
Děčín
  • Chceme do týmu právě Vás, pokud:
  • Rád/a pracujete s lidmi.
  • Máte proaktivní přístup k zákazníkům.
  • Co u nás budete dělat?
  • Co nabízíme a proč se stát našim kolegou:

Prodavač/ka na úsek pekárny a uzenin - Děčín

Děčín
  • Do Pekárny Martin v Děčíně přijmeme prodavače/prodavačku pro úseky pekárny a uzenin.

Prodejce/prodejkyně náhradních dílů nová nabídka

Auto Kelly
Děčín
  • Láká Vás oblast auto-moto?
  • Máte již předchozí zkušenosti s prodej?
  • Pak jste ten pro nás ten pravý kandidát, který nám pomůže udržet AUTA V POHYBU!!!

Prodavač

Tištěná inzerce - MF DNES
Ústecký kraj
  • (3 dny v týdnu cca 30 hodin) plat.
  • Zkrácený úvazek (3 dny v týdnu cca 30 hodin),zašlete rukou napsaný životopis/motivační dopis.
  • Česky na ORION Praha svítidla.

Prodejce/prodejkyně náhradních dílů (Děčín) nová nabídka

ELIT
Děčín

Prodavač/ka - maso, uzeniny, lahůdky - Česká Lípa

Toto jsou internetové stránky společnosti AGROFERT
Česká Lípa
  • Vyučení v oboru (prodavač nebo řezník) výhodou.
  • Příprava a prodej uzenin, lahůdek a pečiva.
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou s pravidelně vyplácenou mzdou.

Brigáda - prodavač/ka masa a uzenin Brniště

ZOD BRNIŠTĚ
Brniště
100 Kč za hodinu
  • Pro prodejnu s masem a uzeninami v Brništi přijmeme brigádníka na pozici prodavač/ka.
  • Požadujeme komunikativnost a vstřícnost k zákazníkovi, spolehlivost,…

Prodavač / prodavačka

Velta Free Shop
Dolní Poustevna
  • Nabízíme zaměstnání všem lidem s chutí do práce, kteří se nebojí zlepšovat a hledají zaměstnavatele, který to ocení.
  • Zázemí u stabilní a silné společnosti.
» Zveřejněte svůj životopis - Zabere to opravdu jen chvíli
Jak jsou tyto nabídky práce celkově relevantní?

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!