nabídky práce: Prodavač - Hranice

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 13 výsledků

Prodavač, prodavačka nová nabídka

RABBIT Trhový Štěpánov, a.s.
Nový Jičín
19 000 Kč - 24 000 Kč měsíčně
  • V Řeznictví RABBIT budete prodávat zaručeně čerstvé a kvalitní maso a uzeniny za slušné ceny.
  • A díky Vám se zákazníci budou rádi vracet.

Prodavač/ka papírnictví nová nabídka

LUMA trading s.r.o.
Okres Přerov
  • Do našeho týmu hledáme posilu na HPP.
  • Vaší naplní práce bude přejímka, uskladnění a prodej zboží, práce s pokladnou a příjem reklamací.

Pokladní/Prodavač - Přerov Kaufland

PEPCO Czech Republic s.r.o.
Přerov +1 lokalita
  • Požadovaná praxe: Pozice je vhodná pro absolventa.
  • Loajalita vůči kolegům a zaměstnavateli.
  • Vztah k obchodu a módě.
  • Slevy na zaměstnanecké nákupy do výšky 25 %.

Prodavač/ka

Valašské Meziříčí +1 lokalita
  • Nabízíme: pružná pracovní doba, finanční růst.
  • První kontakt: telefonicky na čísle 775 151 406 nebo osobně: Husova 269/4a, Valašské Meziříčí.

Prodavač/ka do bufetu

Hošťálková
9 000 Kč - 11 000 Kč měsíčně
  • NABÍZÍME: Ubytování + strava ve dnech výkonu práce.
  • PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní Sylva Dohnálková, tel.: 778 778 223 v době od 9 do 17 hod., nebo emailem na…

Prodavač/ka - pokladní

Valašské Meziříčí
  • Do prodejny potravin rádi přijmeme kolegu /kolegyni na dvousměnný provoz.
  • Náplní práce je obsluha zákazníků v obslužném pultu, doplňování zboží a práce v…

Odborný prodavač / Stavba - stavebniny

UNI HOBBY Market
  • Typ úvazku: HPP, nerovnoměrná pracovní doba (krátký/dlouhý týden).
  • Máte zkušenosti a chcete poradit jaký stavební materiál je pro zákazníka nejlepší?

Prodavač/ka spojovacího materiálu

18 000 Kč - 20 000 Kč měsíčně
  • Požadujeme: komunikativnost, pracovitost, zodpovědnost, ochotu učit se novým věcem, dobrý zdravotní stav, znalost spojovacího materiálu a programu MRP výhodou.

Prodavači - místo vytvořeno pro OZP

  • PRODAVAČI - MÍSTO VYTVOŘENO PRO OZP.
  • Požadujeme: příjemné, ochotné, reprezentativní vystupování.
  • Náplň práce: prodej osobních ochranných pracovních pomůcek –…

Prodavač

Vladislav Papš - Peršan
Olomoucký kraj
  • Prodej koberců a podlahových krytin Požadujeme Zaučíme.
  • Vzdělání SŠ Jazykové znalosti - aktivně:

Odebrali jsme 3 nabídky práce, které se velmi podobaly již zobrazeným nabídkám. Chcete-li vidět i tyto další výsledky, můžete zopakovat hledání se zahrnutím vynechaných nabídek práce.

» Zveřejněte svůj životopis - Zabere to opravdu jen chvíli
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.