nabídky práce: Prodavač - Jihomoravský kraj

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 62 výsledků

Prodavač/ka nová nabídka

  • Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme.
  • Dlouhodobě patříme k nejžádanějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice.
  • Doplňování a kontrola čerstvosti zboží.

pekařství Makovec s.r.o.
Brno
22 000 Kč - 26 000 Kč měsíčně
  • Náplň práce: prodej pečiva a kávy v prodejnách pekařství Makovec.
  • Úvazek: plný i zkrácený úvazek, ranní směna začíná od 04:00 hod.
  • Mzda: až 150 Kč/hod.

Prodavač /-ka (doplňování zboží) nová nabídka

Albert Česká republika, s.r.o.
Brno
  • Chceš skloubit rodinný a pracovní život?
  • Chceš to mít do práce blízko?
  • Hledáš práci, kde Tě všechno naučí?
  • Pokud jsi na tyto otázky odpověděl/a ANO, pak hledáme…

Prodavač/ka oddělení nářadí a zahrady

  • Baumax – firma se stejnou obchodní značkou, ale s novým majitelem BM ČESKO s.r.o. a novým přístupem.
  • Náš cíl je spokojený zákazník i zaměstnanec.

Prodavač/prodavačka-pokladní

JEDNOTA
Tvrdonice +3 lokality
23 000 Kč - 27 000 Kč měsíčně
  • Pracovní pozice: prodavač/prodavačka-pokladní.
  • Zajímá Vás práce u naší tradiční společnosti?
  • Máte zájem být součástí kolektivu našich zaměstnanců?

Prodavač/ka: obsluha pultu lahůdek

  • Ráno si připravíš svůj úsek pro zákazníky.
  • Během dne obsluhuješ zákazníka a doplňuješ sortiment.
  • Dokážeš zákazníkovi poradit a nabídnout mu ještě něco dalšího…

Odborný prodavač / Zahrada

UNI HOBBY Market
Brno
  • Typ úvazku: HPP, nerovnoměrná pracovní doba (krátký/dlouhý týden).
  • Chcete být obklopeni rostlinami, bylinkami nebo zahradním nábytkem?
  • Co u nás budete dělat?

Prodavač do oddělení hračky/sport/papír

  • PRACUJTE TAM, KDE máte jistotu a budoucnost.
  • Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.
  • Jsme hrdí na to, co děláme.
  • Férová mzda a řada dalších výhod.

Prodavač/ka v trafice

Tabák Houška s.r.o.
Brno
  • Pro prodejnu v Žabovřeskách hledáme prodavačku s praxí.
  • Směny Po-Pá ranní a odpolední směny + 2x do měsíce sobota.
  • Školení na obsluhu terminálu Sazka.

Pracovník/ce v masné výrobě nová nabídka

Flajšingr s.r.o
Židlochovice
21 000 Kč měsíčně
  • Vyučení v oboru (prodavač nebo řezník) výhodou.
  • Příprava masných výrobků a polotovarů.
  • Tepelné a další technologické zpracování výrobků.

prodavač do obchodu se zimními sportovními potřebami

Dalibor Vacek
Brno
100 Kč - 150 Kč za hodinu
  • Prodavač do obchodu se zimními sportovními potřebami - prodej, informování zákazníků, pomocné a úklidové práce,.
  • Časovou flexibilitu : po-pá 15-18, so 9-12,.

Prodavač nová nabídka

Auto Kelly
Blansko
  • Láká Vás oblast auto-moto?
  • Máte již předchozí zkušenosti s prodej?
  • Pak jste ten pro nás ten pravý kandidát, který nám pomůže udržet AUTA V POHYBU!!!

Prodavač/-ka (Fresh bar) nová nabídka

Brno
  • Chceš se podílet na tom, abychom jedli lépe?
  • Máš zkušenosti z kavárny nebo bistra?
  • Potěší tě, když tebou připravené jídlo zmizí během chvilky, a přitom je…

Prodavač (Blansko) nová nabídka

ELIT
Blansko

Prodavač v řeznictví

  • PRACUJTE TAM, KDE si navzájem pomáháme.
  • Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost.

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!