nabídky práce: Prodavač - Okres Písek

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 18 výsledků

Prodavač na plný nebo částečný úvazek (m/w)

  • Doplňování zboží a jeho prezentace.
  • Zkušenost v maloobchodě s oděvy (výhodou).
  • Orientace na zákazníka a služby.
  • Flexibilita a aktivní přístup k práci.

Prodavač/ka

Písek
  • Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme.
  • Dlouhodobě patříme k nejžádanějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice.
  • Doplňování a kontrola čerstvosti zboží.

Prodavač/ka

Auto Kelly
Písek
  • Je Vám blízká auto-moto oblast?
  • Máte pro-zákaznický přístup a jste komunikativní?
  • Přidejte se k nám a pomáhejte nám udržovat auta v pohybu!

Pokladní/Prodavač - Písek

PEPCO Czech Republic s.r.o.
Písek
  • Požadovaná praxe: Pozice je vhodná pro absolventa.
  • Loajalita vůči kolegům a zaměstnavateli.
  • Vztah k obchodu a módě.
  • Slevy na zaměstnanecké nákupy do výšky 25 %.

Prodavač/ka chovatelských potřeb

Strakonice
  • Je nám líto, ale pozice je již obsazena.
  • Zázemí moderní, stabilní a neustále se rozvíjející české společnosti.

Prodavač/ka maso-uzeniny Milevsko

ZEMAN
Milevsko
  • Chceme do týmu právě Vás, pokud:
  • Rád/a pracujete s lidmi.
  • Máte proaktivní přístup k zákazníkům.
  • Co u nás budete dělat?
  • Co nabízíme a proč se stát našim kolegou:

Prodavač/ka - číšník/servírka

Vodňany
18 500 Kč - 20 500 Kč měsíčně
  • Náplň práce: Prodej pečiva a zákusků, obsluha zákazníků.
  • Pracovní doba turnusová (krátký/ dlouhý týden), pouze denní provoz 6:30 - 18:30 hod.

Prodavač rychlého občerstvení

Blatná
17 000 Kč - 18 000 Kč měsíčně
  • POŽADAVKY: 3 roky praxe v kebabu, tedy umění pracovat v kebabu, zvednout z mrazáku 30kg masa.
  • Zaměstnavatel je ochotný zaměstnávat cizince.

Manager prodejny

Strakonice
22 000 Kč - 31 000 Kč měsíčně
  • Zodpovědnost za tým prodavačů - vedení, motivace, kontrola úkolů, rozvoj.
  • Podílení se na otevření nové prodejny.
  • Zodpovědnost za celý provoz provozovny.

Prodavač/ka

Vodňany +1 lokalita
23 000 Kč měsíčně
  • Požadujeme trestní bezúhonnost, zkušenost s prodejem masa a uzenin vítána.
  • Zaměstnanecké výhody: zam.benefity - zaměstnanecké nákupy, příspěvek na dopravu,…
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.