nabídky práce: Prodavač - Průhonice

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Zaměstnavatel
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 114 výsledků

Barista, obsluha, prodavač/ka

Lucie Říha
Praha 7
100 Kč - 150 Kč za hodinu
  • Otevřené pozice jsou barista, obsluha, & prodavač/ka do pekárny.
  • Kavárna s pekárnou na Letné brzy otevře zahrádku a přijme na HP i brigádu nové členy do teamu.

Prodavač/ka na čerpací stanici

Čerpací stanice OMV Praha 4
Praha 4
20 000 Kč - 25 000 Kč měsíčně
  • Úvod a popis pracovní náplně.
  • Čerpací stanice OMV na Praze 4 přijme obsluhu.
  • Pestrá náplň práce : komunikace se zákazníkem, práce na pokladně, přejímka zboží,…

Prodavač na plný nebo částečný úvazek (m/w)

  • Doplňování zboží a jeho prezentace.
  • Zkušenost v maloobchodě s oděvy (výhodou).
  • Orientace na zákazníka a služby.
  • Flexibilita a aktivní přístup k práci.

Prodavač do textilu

  • PRACUJTE TAM, KDE nám nezáleží na věku, ale na tom, co skutečně umíte.
  • Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.
  • Jsme hrdí na to, co děláme.

Prodavač/pokladní do Globusu Fresh

  • PRACUJTE TAM, KDE máte jistotu a budoucnost.
  • Férová mzda a řada dalších výhod.

Prodavač/ka chovatelských potřeb

SUPER ZOO
Praha 9 +1 lokalita
  • Je nám líto, ale pozice je již obsazena.
  • Zázemí moderní, stabilní a neustále se rozvíjející české společnosti.

Prodavač v oddělení Bistra a švédských specialit IKEA

Praha 9
  • WHAT YOU'LL NEED TO HAVE.
  • Zvládáš komunikaci s kolegou i zákazníkem.
  • Máš obchodního ducha, dobré nápady a rád se učíš novým věcem.

Prodavač/ka - Průhonice (35 hodin/týden - mzda po 3 letech 3...

  • Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme.
  • Dlouhodobě patříme k nejžádanějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice.
  • Doplňování a kontrola čerstvosti zboží.

Prodavač do řeznictví

Praha 9
  • PRACUJTE TAM, KDE si navzájem pomáháme.
  • Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost.

Prodavač/ka - Praha 3, Koněvova (35 hodin/týden - mzda po 3...