nabídky práce: Prodavač - Stříbro

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 6 výsledků

Prodavač/prodavačka Stříbro

ZEMAN
Stříbro
  • Chceme do týmu právě Vás, pokud:
  • Rád/a pracujete s lidmi.
  • Máte proaktivní přístup k zákazníkům.
  • Co u nás budete dělat?
  • Co nabízíme a proč se stát našim kolegou:

Prodavač suchých potravin (Plzeň)

Globus ČR, v.o.s.
Chotíkov
  • PRACUJTE TAM, KDE máte jistotu a budoucnost.
  • Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.
  • Jsme hrdí na to, co děláme.
  • Co vás čekáCukr nebo mouka v akci?

Prodavač/ka

  • Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme.
  • Dlouhodobě patříme k nejžádanějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice.
  • Doplňování a kontrola čerstvosti zboží.

Prodavač/ka pro Plzeň ul. Zábělská, Lochotínská

M.A.T. Group, s.r.o.
Plzeňský kraj
  • Vše proto, aby se zákazníci cítili dobře.
  • A vše co k obchodu patří Požadujeme Co budete ke své práci potřebovat:
  • Chuť každý den potkávat nové lidi.

Prodavač/ka.

DELICAT prodej s.r.o.
Okres Tachov
  • Hledáme pro prodejnu masa a uzenin v Boru u Tachova.
  • Nabízíme práci v malém kolektivu.
  • Šance i pro nevyučené, rádi vás zaučíme.

Prodavač/ka maso uzeniny Dobřany

ZEMAN
Dobřany

Odebrali jsme 1 nabídku práce, která se velmi podobala již zobrazeným nabídkám. Chcete-li vidět i tyto další výsledky, můžete zopakovat hledání se zahrnutím vynechaných nabídek práce.

» Zveřejněte svůj životopis - Zabere to opravdu jen chvíli

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!