nabídky práce: Prodavač - Starý Jičín

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 21 výsledků

Pokladní/Prodavač - Rožnov pod Radhoštěm

PEPCO Czech Republic s.r.o.
Rožnov pod Radhoštěm
  • Požadovaná praxe: Pozice je vhodná pro absolventa.
  • Loajalita vůči kolegům a zaměstnavateli.
  • Vztah k obchodu a módě.
  • Slevy na zaměstnanecké nákupy do výšky 25 %.

Prodavač/ka - maso, uzeniny, lahůdky - Bílovec

Toto jsou internetové stránky společnosti AGROFERT
Velké Albrechtice
  • Vyučení v oboru (prodavač nebo řezník) výhodou.
  • Příprava a prodej uzenin, lahůdek a pečiva.
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou s pravidelně vyplácenou mzdou.

Prodavač v pizzerii

Valašské Meziříčí
25 000 Kč měsíčně
  • Mzda: 25 000 Kč / měsíc.
  • Místo pracoviště: Mostní 53/19, Valašské Meziříčí, 75701.
  • Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity.

Prodavač/ka

Bílovec +4 lokality
  • Místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu.
  • Upřednostňujeme vyučení nebo praxi v oboru.
  • Pracovní náplň: Obsluha zákazníků, doplňování zboží na prodejně, práce na…

Prodavač/ka. nová nabídka

MP Krásno, a.s.
Okres Vsetín
  • Pracoviště: Mostní 52/21, Krásno nad Bečvou.
  • Požadujeme: vyučení v oboru, praxi s prodejem masa a uzenin, s porcováním masa a přípravou polotovaru.

Prodavači

Brušperk
17 800 Kč měsíčně
  • A11 z:26/5/2020 a:28/7/2020.
  • Mzda: 17 800 Kč / měsíc.
  • Místo pracoviště: Nábřeží 556, Brušperk, 73944.

Prodavač/-ka specialista

Albert Česká republika, s.r.o.
  • Máš volný čas a chceš si přivydělat?
  • Hledáš brigádu, která se přizpůsobí tvému rozvrhu?
  • Chceš zpestření na rodičovské dovolené?
  • Co ti za tvou práci nabízíme?

Prodavač/ka spojovacího materiálu

18 000 Kč - 20 000 Kč měsíčně
  • Požadujeme: komunikativnost, pracovitost, zodpovědnost, ochotu učit se novým věcem, dobrý zdravotní stav, znalost spojovacího materiálu a programu MRP výhodou.

Prodejní asistenti / prodavači sportovního zboží

20 000 Kč - 25 000 Kč měsíčně
  • Baví tě sport, móda nebo fitness?
  • Nebaví tě naopak chodit si to do práce jen tak odsedět?
  • U nás budeš mít přehled o aktuálních trendech, budeš v kontaktu se…

Prodavači (hpp, dpp, dpč)

Lhotka
13 300 Kč měsíčně
  • A11 z:21/5/2020 (HPP, DPČ, DPP) a:9/9/2020.
  • Pondělí až sobota 6:00-18:00 hod.
  • Zdravotní předpoklady pro vydání zdravotního průkazu.
  • Mzda: 13 300 Kč / měsíc.

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!