nabídky práce: Prodavač - Stod

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 15 výsledků

Prodavač/ka

  • Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme.
  • Dlouhodobě patříme k nejžádanějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice.
  • Doplňování a kontrola čerstvosti zboží.

prodavač/ka v kantýně - výdej jídel nová nabídka

STRAVBYT s.r.o.
Štěnovice
17 800 Kč - 20 000 Kč měsíčně
  • Prodavačka v kantýně + výdej jídel, 2 směny - pracovní doba dle domluvy, vyučení v oboru prodavačka nebo příbuzný obor, práce PC, práce s pokladnou, obsluha a…

Pokladní/Prodavač - Plzeň Bory

PEPCO Czech Republic s.r.o.
Plzeň
  • Požadovaná praxe: Pozice je vhodná pro absolventa.
  • Loajalita vůči kolegům a zaměstnavateli.
  • Vztah k obchodu a módě.
  • Slevy na zaměstnanecké nákupy do výšky 25 %.

Prodavač/ka maso uzeniny Dobřany

ZEMAN
Dobřany
  • Chceme do týmu právě Vás, pokud:
  • Rád/a pracujete s lidmi.
  • Máte proaktivní přístup k zákazníkům.
  • Co u nás budete dělat?
  • Co nabízíme a proč se stát našim kolegou:

Prodavač/ka pro Plzeň ul. Zábělská, Lochotínská

M.A.T. Group, s.r.o.
Plzeňský kraj
  • Vše proto, aby se zákazníci cítili dobře.
  • A vše co k obchodu patří Požadujeme Co budete ke své práci potřebovat:
  • Chuť každý den potkávat nové lidi.

Prodavač/ka na prodejně chovatelských potřeb (A28)

  • Je nám líto, ale pozice je již obsazena.
  • Zázemí moderní, stabilní a neustále se rozvíjející české společnosti.

Prodavač v řeznictví

  • PRACUJTE TAM, KDE si navzájem pomáháme.
  • Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.
  • Jsme hrdí na to, co děláme.
  • Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost.

Prodavač/-ka

Albert Česká republika, s.r.o.
Plzeň
  • Cokoliv děláš, děláš to s chutí a s úsměvem?
  • Hledáš práci, kde tě všechno naučí?
  • Pokud jsi na tyto otázky odpověděl /a ANO, pak hledáme právě tebe na pozici:

Prodavač/prodavačka v knihkupectví v Plzni

KANZELSBERGER a.s.
Plzeň
  • Baví vás práce s lidmi a orientujete se na knižním trhu?
  • Pojďte prodávat do knihkupectví Kanzelsberger v OC Olympia v Plzni.

Prodavač/ka oddělení obkladů, sanity a dřeva s NÁBOROVÝM PŘÍ...

  • Baumax – firma se stejnou obchodní značkou, ale s novým majitelem BM ČESKO s.r.o. a novým přístupem.
  • Náš cíl je spokojený zákazník i zaměstnanec.

Prodavač/prodavačka Stříbro

ZEMAN
Stříbro

Prodavač suchých potravin (Plzeň)

Globus ČR, v.o.s.
Chotíkov
  • PRACUJTE TAM, KDE máte jistotu a budoucnost.
  • Co vás čekáCukr nebo mouka v akci?

Prodavač tapet a samolepicích fólií

Plzeň
  • Prodavač tapet a samolepicích fólií.
  • EUROPA RECRUITMENT spol. s r.o.
  • Location: Plzeň Profession: Trade - purchase and sale Type of contract: Employment contract…

Prodavač v řeznictví (Plzeň)

Plzeň

Brigádník(ice)

  • Pro naší prodejnu hledáme vhodné brigádníky na pozici prodavač(ka).
  • Práci v moderní a dynamické společnosti.
  • Mzda: 95,- Kč + bonusy.

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!