Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
Nabídky práce: 23
  • Zobrazit podobné nabídky práce u tohoto zaměstnavatele

Job Post Details

Prodejce/kyně vozů Lexus - job post

OLFIN Car
Hradec Králové
45 000 Kč - 70 000 Kč měsíčně
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Úplný popis pracovní pozice:

Požadujeme

  • Vzdělání maturitní nebo vysokoškolské
  • Praxe v obchodu, bankovnictví nebo pojišťovnictví vítána
  • Reprezentativní, komunikativní a silné prozákaznické vystupování
  • Profesionální přístup k pracovním povinnostem
  • Autobyznys jako koníček
  • Řidičské oprávnění sk. B
  • Dobrá úroveň práce na PC

Nabízíme

  • Pracovní poměr na dobu neurčitou s 3 měsíční zkušební dobou
  • 23 dní dovolené
  • Stravenky ve výši 90 Kč / den
  • Zaměstnanecké slevy na zboží a služby společnosti
  • Služební vůz Lexus i pro soukromé účely
  • Částečně hrazená sportovní karta
  • Atraktivní pracovní prostředí
  • Zázemí společnosti s 30 lety praxe
  • Možný kariérní postup
  • Atraktivní školení i mimo ČR se zázemím největší automobilové společnosti na světě
  • Relativně malý, ale ambiciózní kolektiv

Mzdové ohodnocení

  • 45 000 – 70 000 Kč/měsíc
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis