nabídky práce: Recepční - Pardubice

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 8 výsledků
PRÁCE.TIPS, s.r.o.
Okres Pardubice
  • Nabízíme pracovní příležitost v Pardubicích.
  • Náplň práce: komunikace se zákazníky, vyřizování objednávek, rezervace služeb, příprava nápojů + obsluha a péče o…
Pardubice
  • Stabilní pozici v prosperující hotelové společnosti.
  • Velmi dobrou znalost Anglického jazyka.
  • Uživatelská znalost práce na PC.
Okres Hradec Králové
  • Péče o hotelové hosty, vyřizování objednávek a e-mailů, administrativa, směnárenská činnost.
  • 12 hod směny dle harmonogramu denní/noční (lze i pouze noční).
Hotel Kraskov s.r.o.
Okres Chrudim
  • Místo výkonu práce: Starý Dvůr 47.
  • Požadujeme min. ÚSO s maturitou.
  • Nabízíme stravování, možnost ubytování, sportovní aktivity.
MoroSystems
Hradec Králové
  • Budeš totiž od každého něco - trochu recepční, částečně asistent/ka a pravidelně i administrátor/ka služebních cest.
  • LÍBIT SE TI U NÁS BUDE, POKUD TI VYHOVUJE:
Kroupa Group a.s.
  • Místo výkonu práce: Wellness Hotel Tatra*** v Novém Bydžově.
  • Znalost anglického nebo německého jazyka nutnost.
Pardubice
Rychlá odpověď
  • Příprava nápojů + obsluha a péče o zákazníky.
  • Práci ve velmi příjemném a moderním prostředí.
  • Kladný vztah k relaxaci a sportu.
Hradecké služby a. s.
  • Pod značkou „recepční“ na e-mail: kamila.hosova@mariuspedersen.cz.
  • Dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, e-mail, internet).
  • Pracovní doba Po-Pá od 8:30-17h.
» Zveřejněte svůj životopis - Zabere to opravdu jen chvíli