nabídky práce: Recepční - Pardubický kraj

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 6 výsledků

Recepční

Raná
20 000 Kč měsíčně
  • Místo výkonu práce: Medkovy Kopce č. p. 35, Raná.
  • POŽADAVKY: příjemné vystupování, komunikace s lidmi, práce s PC+telefonem, spolehlivost.

Recepční wellness centra.

PRÁCE.TIPS, s.r.o.
Okres Pardubice
  • Nabízíme pracovní příležitost v Pardubicích.
  • Náplň práce: komunikace se zákazníky, vyřizování objednávek, rezervace služeb, příprava nápojů + obsluha a péče o…

Noční recepční

Ústí nad Orlicí
  • MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Čs. armády č.p.
  • 1181, 562 01 Ústí nad Orlicí 1.
  • KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem.
  • Mzda: 20 000 Kč / měsíc.

Recepční v hotelu

Bystré
17 800 Kč měsíčně
  • NABÍZÍME: práce v mladém, dynamickém kolektivu, zaměstnanecké benefity.
  • Rozvržení pracovní doby dle harmonogramu směn.
  • KONTAKT: osobně, telefonicky, e-mailem.

hotelová recepční nová nabídka

ASPCECT DEW s.r.o.
Hlinsko
  • Administrativa spojená s prací recepční.
  • Ideálnim kandidátem je sympatická, komunikativní, zodpovědná osoba.
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni.

Brigáda na pozici recepční v hotelu Arnošt - DPP nová nabídka

HOTEL ARNOŠT s.r.o.
Pardubice
  • Brigádník/brigádnice na pozici recepční v hotelu Arnošt.
  • Komunikace s klienty mailem, telefonicky nebo osobně.
  • Zpracování rezervací do rezervačního systému.
» Zveřejněte svůj životopis - Zabere to opravdu jen chvíli
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.