nabídky práce: Referent - Středočeský kraj

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 57 výsledků

Referent odbytu - back office nová nabídka

Dek
Nymburk +2 lokality
  • Přijímá a realizuje objednávky zákazníků.
  • Objednává zboží a udržuje stav skladových zásob.
  • Jedná s dodavateli a se zákazníky ve svěřeném rozsahu.

referent/ka daňového dozoru

MV ČR - Služební místa
Kutná Hora
  • Profese: referent/ka daňového dozoru.
  • Bezpečnostní sbor: Celní správa ČR.
  • Minimální stupeň dosaženého vzdělání: střední s maturitní zkouškou.

referent/ka dohledu

Benešov +1 lokalita
  • Místo je volné Od: 1. května 2020.

CELNÍ REFERENT/DLOUHODOBÁ BRIGÁDA (pracoviště Praha) nová nabídka

  • Česko-Klecany-Klecany | DPČ | Pracovní smlouva | Standardní.
  • Jsme nejmezinárodnější společnost a jednička na trhu v přepravě zásilek pro firmy i jednotlivce.

Referent/ka odboru životního prostředí

Čáslav
21 260 Kč - 31 240 Kč měsíčně
  • Výhodou: znalost ochrany ovzduší, odpadového hospodářství, řešení přestupků.
  • Nástup 1.10.2020, nebo dohodou. zástup za rodičovskou dovolenou.

referent/ka celního řízení

Kosmonosy +2 lokality
  • Profese: referent/ka celního řízení.

Administrativní a zbožový referent (ž/m) nová nabídka

  • Staňte se součástí stabilní firmy, která ocení Váš pozitivní přístup a umění komunikace se zákazníky.
  • Kontrola a potvrzení dodacích listů z centrálního skladu v…

Referent oddělení prodeje

VARIEL, a. s.
Zruč nad Sázavou
  • Výhodné platové podmínky odpovídající výsledkům práce.
  • Perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti.
  • Práci na hlavní pracovní poměr.

Referent/ka obchodu

Kavalierglass
Sázava
  • Je komunikace s druhými lidmi pro Vás samozřejmostí?
  • Máte rádi pořádek a rádi si organizujete svůj čas?
  • Je pro Vás dokončená práce prioritou?

Obchodní referent

Kutná Hora
30 000 Kč - 40 000 Kč měsíčně
  • Upřesňující informace: znalost AJ na komunikativní úrovni, znalost dalšího světového jazyka výhodou.
  • Práce s PC, MS Office + IS ABRA.

BOKI Industries
  • Administrativní činnost na obchodním úseku.
  • Denní komunikace se zahraničními a tuzemskými zákazníky.
  • Činnost obchodního charakteru u svěřených zákazníků –…

Odborný referent životního prostředí

Jílové u Prahy
20 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • Řidičské oprávnění skupiny B, správní řízení.
  • Směnný provoz: Pružná pracovní doba.
  • Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc.

OBCHODNĚ-TECHNICKÝ REFERENT

Audol
Rudná
  • Charakteristika činnosti obchodně-technického referenta:
  • Akviziční činnost s cílem zvyšování počtu zákazníků a udržování kontaktů se stávajícími zákazníky.

REFERENT NÁKUPU

CHARVÁT Group
Zbraslavice
  • Naší hlavní aktivitou je průmyslová hydraulika, kde firma CHARVÁT Group s.r.o.
  • Zaujímá rozhodující podíl ve výrobě a prodeji hydraulických komponentů v regionu…

Referent/ka skladu

Rekrutservice s.r.o.
Okres Mladá Boleslav
  • Náplň: kontrola skladu, štítkování palet.
  • Požadujeme: Samostatnost, spolehlivost, znalost práce na PC, praxe na uvedené pozici - výhodou.

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!