nabídky práce: Ros Czech

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 12 výsledků

Montážní dělník/-ce.

Ros Czech s.r.o.
Okres Most +1 lokalita
  • Náplní práce jsou montážní práce, balení a označování dílů, vážení počtu kusů.
  • Požadujeme min. střední odborné vzdělání, pečlivost, samostatnost, odpovědnost.

Operátor vstřikovacích lisů. nová nabídka

Okres Most
  • Náplň práce: obsluha strojů, spolupráce s pracovníky oddělení vstřikovny, předmontáž, dodržování kvality výroby, zajišťování pořádku na pracovišti Požadujeme:…

Technik/Inženýr kvality. nová nabídka

Okres Most
  • Náplň práce: péče a komunikace se zákazníky a dodavateli, podpora výroby při řešení kvalitativních problémů, kontrola procesů, provádění a účast při auditech…

Technolog svařování

  • Hledáme spolehlivého kolegu či kolegyni na pozici Technolog svařování, pro práci v jaderné elektrárně Temelín.
  • Zajímá Vás specifické odvětví jaderné energetiky?

Řidič/ka kamionové dopravy.

ROSI CARGO s.r.o.
Okres Zlín
  • Požadujeme řidičské oprávnění C+E, profesní osvědčení, praxi min. 1 rok s návěsem.
  • Nabízíme vysoké ohodnocení, volné víkendy.

Seřizovač - přípravář.

Okres Most
  • Náplň práce: základní čištění forem, příprava materiálu, spolupráce se seřizovačem, zaučování a kontrola agenturních pracovníků Požadujeme: ZŠ nebo SOU,…

Operátor výroby

Ros Czech s.r.o
Most
  • Společnost ROS Czech s.r.o. se sídlem v Mostě je expandující rodinný podnik zaměřený na vstřikování plastů a výrobu kinematických sestav.

Seřizovač připravář do vstřikovny

Most
  • Co u nás budete dělat?
  • Podporovat běžný chod na oddělení vstřikovny.
  • Zajišťovat materiál na výrobní linku.
  • Co byste měli dále splňovat?

ASISTENTKA S NĚMČINOU

Most
Požadavky
Požadovaný jazyk: Německý
  • Chcete pracovat ve výrobní společnosti se zaměřením na vstřikování plastů?
  • Zajímá Vás práce v automotive?
  • Máte zkušenosti v oblasti administrativy?

Seřizovač vstřikolisů

Most
  • ROS Czech, s.r.o je středně velká, nezávislá rodinná firma.
  • Vyrábíme náročné konstrukční díly z technických plastů, které dodáváme do celého světa.

Technik kvality nová nabídka

Most

Odebrali jsme 1 nabídku práce, která se velmi podobala již zobrazeným nabídkám. Chcete-li vidět i tyto další výsledky, můžete zopakovat hledání se zahrnutím vynechaných nabídek práce.

» Zveřejněte svůj životopis - Zabere to opravdu jen chvíli
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.