nabídky práce: Security

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 1 251 výsledků

Manager, Facilities & EHS nová nabídka

  • It’s the essence of the human experience.
  • How we communicate is evolving.
  • Technology is reshaping the way we live, learn and thrive.

Vedoucí směny Distribuční centrum – Security 150 Kč/hod.

ABAS IPS Management s.r.o.
Praha
150 Kč za hodinu
  • Stabilní česká společnost s dlouhodobou působností na trhu hledá vhodné kandidáty na atraktivní pozici vedoucího směny/operátor v security pro objekt…

Office Coordinator

Hays Czech Republic, s.r.o.
Praha
  • Responsible for the security of the office (access rights, etc.).
  • Hays is the leading global specialist recruitment group.
  • What you'll need to succeed.

Security Operátor

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.
Praha
  • Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost specializující se na security operations, právě hledáme kandidáty na pozici Regional Security Operator.

Bezpečnostní pracovník/ce - Security – Kadaň

M&M Security Ensure s.r.o.
Kadaň +3 lokality
20 000 Kč - 27 000 Kč měsíčně
  • Bezpečnostní agentura přijme strážné pro pracoviště v Kadani.
  • Ostraha prodejen potravin – obsluha kamerového systému.
  • Možnost práce na HPP i DPP.

Ostraha v obchodě 164 Kč/h – Praha

PRO SECURITY
Praha
164 Kč za hodinu
  • Vyplňování security reportů, jednoduchou elektronickou formou.
  • Náplň práce ostraha, security v obchodě Praha:
  • Přidejte se do týmu, s kterým Vás práce v security…

Práce ostraha areálu 160 Kč/h – Praha

Praha
160 Kč za hodinu
  • Zajímá Vás práce v ostraze v Praze?
  • Potřebujete práci a případně zařídit a zaplatit i ubytování?
  • V tom případě jste na správném místě.
  • Chuť učit se novým věcem.

Bezpečnostní pracovník/ce - Bilína

Bílina
19 000 Kč - 26 000 Kč měsíčně
  • Bezpečnostní agentura přijme strážné pro pracoviště v Bilína.

Security / recepční 150Kč/h – AJ

Praha
  • V současné chvíli poptáváme pány a dámy na zajištění kombinované služby security / recepce v administrativní budově na Praze 1.

Bezpečnostní pracovník/ce – Bílina

Bílina +29 lokalit
22 000 Kč - 25 000 Kč měsíčně
  • Bezpečnostní agentura přijme strážné pro pracoviště v Bílině.

Event Security

Malgen Services
Praha
115 Kč za hodinu
  • Malgen Services s.r.o. přijme na volné pozice do Prahy a okolí muže i ženy na pozici ostraha event akce (kulturní nebo sportovní).
  • Kvalifikaci Strážný 68-008-E.

EVENT SECURITY

Cechymen
Pardubice +3 lokality
100 Kč - 120 Kč za hodinu
  • Zajištění bezproblémového chodu společenské akce (Event security).
  • Práce a kultura v jednom při hlídání festivalů.
  • Schopnost jak samostatné, tak týmové práce.

Strážný / detektiv v obchodním domě

100 Kč za hodinu
  • Zajištění ostrahy a ochrany majetku.
  • Spolupráce při zadržení osob páchajících trestnou činnost.
  • Trestní bezúhonnost (čistý Výpis z rejstříku trestů).

Pracovník(ce) ostrahy - Praha nová nabídka

SBA-Expert Security s.r.o.
Praha 4
95 Kč za hodinu
  • Společnost Affect s.r.o. hledá pracovníky ostrahy pro areály v Praze.
  • Požadujeme čistý trestní rejstřík, spolehlivost, flexibilitu.

Presales Engineer - Security

Arrow Electronics
Praha 10
  • As a Presales Security Engineer, you’ll be working in the technical department in tandem with sales representatives to sell and promote a company's products and…

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!