nabídky práce: Seval

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 7 výsledků

Uklízeč/ka.

SEVAL spol.s r.o.
Ostrava
  • Pro úklid výroby a administrativních prostor v pekařství v Ostravě-Hrabůvce.
  • Směny ranní nebo dle dohody, od pondělí do pátku, víkendy volné.

Pekař/ka nová nabídka

Ostrava
  • Ostrava-Hrabůvka, jednosměnný provoz, práce i o víkendech, v noci.
  • Měsíční hrubá mzda 20-24 tis.
  • Kč, dle výkonu a prac. zařazení.
  • Telefon po-pá od 8 do 15 hod.

PRODAVAČ/ka

SEVAL
Ostrava
  • Hledáme pracovníka na pozici PRODAVAČ/ka pečiva a potravin do pultových prodejen v Ostravě.
  • POŽADUJEME:bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost a zdravotní…

PEKAŘ-MÍSIČ

SEVAL
Ostrava
26 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • Hledáme pracovníka na pozici PEKAŘ-MÍSIČ do pekařství v Ostravě Hrabůvce.
  • Práce na plný pracovní úvazek.
  • Jednosměnný provoz, práce i o víkendech, v noci.

PEKAŘ/ka

SEVAL
Ostrava
  • Hledáme pracovníka na pozici PEKAŘ/ka do pekařství v Ostravě Hrabůvce.
  • POŽADUJEME: bezúhonnost, zodpovědnost, spolehlivost,…

EXPEDIENT/ka

SEVAL
Ostrava
  • PRACOVNÍ NÁPLŇ: - vykládání pečiva z pekárenských vozů - počítání a ukládání pečiva do přepravek dle expedičních listů - balení výrobků, označování balených…

Odebrali jsme 1 nabídku práce, která se velmi podobala již zobrazeným nabídkám. Chcete-li vidět i tyto další výsledky, můžete zopakovat hledání se zahrnutím vynechaných nabídek práce.

» Zveřejněte svůj životopis - Zabere to opravdu jen chvíli

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!