nabídky práce: Skladník - Ústí nad Labem

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 21 výsledků

Řidič - skladník

ŠUMAVSKÝ PRAMEN a.s.
Ústí nad Labem
23 000 Kč - 26 000 Kč měsíčně
  • Řidič na rozvoz a prodej balené pramenité vody v Ústí nad Labem a okolí, svoz a rozvoz přístrojů, přejímka zboží ve skladu, požadujeme ŘP sk.

MANIPULAČNÍ DĚLNÍK (SKLADNÍK)

SPOLCHEMII
  • Provádí ruční a mechanizovanou (manipulační technika) manipulaci se zbožím, kompletuje dodávky před expedicí, balení zboží, identifikační značení zboží.

Administrativní pracovník/ce velkoobchodu / skladník/ce

25 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • Místo výkonu práce: Tovární 1378/40, 400 01 Ústí nad Labem.
  • Zodpovědnost za vykládku a nakládku zboží.
  • Příprava dodacích listů a dalších potřebných dokumentů.

Pomocný skladník

Dek
Děčín
  • Přijímá, manipuluje a kontroluje zboží.
  • Provádí pomocné a úklidové činnosti.
  • Schopnost zvládat i fyzicky náročnou práci ve skladu.

Skladník - Lovosice

FM ČESKÁ s.r.o.
Lovosice
130 Kč - 143 Kč za hodinu
  • Zajímavá, zodpovědná a aktivní práce v logistice- staráme se o naskladňování a vyskladňování zboží, kontrolujeme jeho kvalitu, počet a uskladnění - kompletujeme…

Skladník/skladnice

Kostomlaty pod Milešovkou +1 lokalita
20 000 Kč měsíčně
  • Pracovní doba od 3 hod ráno (směna 8 hod, po-pá), vlastní automobil výhodou (doprava do zaměstnání).
  • B, nutnost umět číst, psát, počítat s kalkulačkou.

Admin.pracovník/skladník

AMISPOL, s.r.o.
Okres Ústí nad Labem
  • Zodpovědnost za vykládku a nakládku zboží, příprava dodacích listů a dalších dokumentů, obsluha strojů, komunikace se zákazníky, obch. činnost.

Skladník

Kladruby
18 000 Kč - 24 000 Kč měsíčně
  • Balení a expedice zásilek ze skladu a starost o přidružené sklady, výhodou praxe v řízení vysokozdvižného vozíku.
  • V případě zájmu zaslat životopis na e-mail.

Skladník.

SEVEROTISK s.r.o.
  • Hledáme pracovníka na obsluhu VZV.
  • Místo výkonu v Ústí nad Labem, nástup dle domluvy, mzda odcca 22tis. brutto/měsíčně.
  • Nepřetržitý provoz- krátký/dlouhý týden.

Skladník, obsluha manipulačních vozíků.

Bramborárna Bukovice, s.r.o.
Okres Teplice
  • Náplň práce: balení výrobků, příprava zboží k expedici, manipulace se zbožím do 15 kg.
  • Pracovní týden neděle - čtvrtek s nástupem od 6:00 hod ráno.

SKLADNÍK 24 – 29.000 Kč

Advantage Consulting
Litoměřice
  • Práce ve skladu, včetně příjmu a výdeje materiálu.
  • Praxe ve skladu alespoň 2 roky.
  • Ochota pracovat v nepřetržitém provoze.

Skladník, nutný průkaz na VZV nová nabídka

Agentura práce Gadasová s.r.o.
25 000 Kč - 27 000 Kč měsíčně
  • Pro logistickou společnost, která vyniká svou rodinnou atmosférou, hledáme skladníka.
  • Vhodné pro muže i ženy!
  • Jedná se o třísměnný provoz.

Prodavač, skladník

Stama a.s. - stavebniny
  • Pracovitost, spolehlivost, příjemné vystupování, flexibilita,.
  • Řidičský průkaz skupiny B výhodou.

SKLADNÍK

Technimat
Novosedlice
22 000 Kč - 25 000 Kč měsíčně
  • Fyzický příjem a výdej zboží.
  • Kontrola zboží na vstupu a výstupu.
  • Výhodou VZV, vazačský, paličský, jeřábnický průkaz.
  • MZDA 22 000 – 25 000 Kč.

Skladník/skladnice, obsluha manipulačních vozíků

Ústí nad Labem +1 lokalita
  • Místo výkonu práce: Tamda Foods, Havířská 352/17, 400 10 Ústí nad Labem - Všebořice.
  • Provozní doba: 7:00 - 20:00 hod. včetně víkendů a svátků.
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.