nabídky práce: Skladník - Ústecký kraj

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 42 výsledků

Řidič - Skladník nová nabídka

Lotinar s.r.o.
Terezín
  • Příprava a rozvoz zeleniny a ovoce.
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu.
  • Pracovní úvazek na dobu určitou .
  • Plat 20-25 tisíc čistého.

Skladník

Žatec
  • Můžete pracovat v přední linii automotivních inovací společně se ZF,.
  • Protože my patříme k celosvětové špičce dodavatelů do automobilového průmyslu.

Skladník/skladnice

Roudnice nad Labem +2 lokality
22 000 Kč - 25 000 Kč měsíčně
  • Nutno mít zdravotní průkaz. jedná se o fyzicky náročnou práci.
  • Práce v mrazáku a chladícím zařízením ( né dlouhodobě ).
  • Mzda: 22 000 - 25 000 Kč / měsíc.

Skladník - sanitační technik

ŠUMAVSKÝ PRAMEN a.s.
Ústí nad Labem
  • Do našeho týmu hledáme skladníka a sanitačního technika v Ústí nad Labem a okolí, svoz a rozvoz přístrojů, přejímka zboží ve skladu, sanitace přístrojů.

Pomocný agronom/pomocná agronomka/ skladník/skladnice

Libochovice
22 000 Kč - 26 000 Kč měsíčně
  • Způsob prvního kontaktu telefonicky či osobně po tel. domluvě na adrese Poděbradova 643, 411 17 Libochovice.
  • Mzda: 22 000 - 26 000 Kč / měsíc.

MANIPULAČNÍ DĚLNÍK (SKLADNÍK)

SPOLCHEMII
  • Provádí ruční a mechanizovanou (manipulační technika) manipulaci se zbožím, kompletuje dodávky před expedicí, balení zboží, identifikační značení zboží.

Skladník - Teplice

MARO s. r. o. , obchod a projekce
Teplice
  • Na pobočku v Teplicích hledáme kolegy na pozici skladník.
  • Pak by Vás mohla zaujmout naše nabídka na volnou pozici skladník.
  • Jaká bude Vaše pracovní náplň?

Řidič, skladník

KB - BLOK systém, s.r.o.
Žatec
  • Nakládka, rozvoz zboží zákazníkům, vykládka.
  • Požadujeme ŘP C1E a profesní průkaz.

Skladník s obsluhou VZV

Yusen Logistics (Czech) s.r.o.
Okres Ústí nad Labem
  • Do naší pobočky v Ústí n/Labem hledáme pozitivního, spolehlivého člověka jako obsluhu VZV a manipulaci se zbožím.

SKLADNÍK

Advantage Consulting
Chomutov
23 000 Kč - 26 000 Kč měsíčně
  • Práce v oblasti skladového hospodářství.
  • Vedení inventury-hmotná odpovědnost za skladované položky.
  • Příjem a výdej zboží a materiálu.

Skladový manipulant, až 25 000 Kč + stravenky, zálohy týdně!...

UNIJOB, s.r.o.
Lovosice
  • Pro našeho významného klienta, tradiční přepravní společnost zaměřující se na doručování individuálních kusových zásilek se sídlem v Sulejovicích u Lovosic,…

nepřetržitý provoz ve Spořicích se svozovou dopravou

Staffito
Chomutov
115 Kč - 130 Kč za hodinu
  • Pro našeho klienta z odvětví automotive hledáme nové posily na pozici montážní dělník/dělnice a skladník/skladnice .
  • Variabilní složka 3.900,- Kč již ve ZD.

Skladník s VZV

DISPONERO s.r.o.
Klášterec nad Ohří
  • Máš zkušenosti v logistice na obdobné pozici a hledáš nové pracovní uplatnění?
  • Ochota pracovat ve třísměnném či nepřetržitém provozu.

Operátor výroby / Skladník nová nabídka

TEAMWAY EU, s.r.o.
  • Pro pozici skladníka nutná praxe s VZV.

Specialista náhradních dílů

STROM PRAHA
Louny
  • Praxe na pozici skladníka výhodou.
  • Pro naši provozovnu servisu a skladu v Lounech hledáme vhodného kandidáta na funkci Specialista náhradních dílů.
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.