nabídky práce: Skladník - Chomutov

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Typ úvazku
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 23 výsledků
K & V ELEKTRO a.s.
Chomutov
  • Co říká K & V ELEKTRO a.s. o pozici K&V ELEKTRO a.s.
  • Uspějeme pouze se správnými lidmi.
  • Staň se součástí našeho týmu!
  • Férovou mzdu za dobře odvedenou práci.
JIP potraviny
Most
  • Chcete nastartovat nebo rozvíjet svou kariéru právě v naší společnosti?
  • Dáme Vám skvělou pracovní příležitost i podmínky.
  • Ostatní je už na Vás.
Advantage Consulting
Chomutov
23 000 Kč - 26 000 Kč měsíčně
  • Práce v oblasti skladového hospodářství.
  • Vedení inventury-hmotná odpovědnost za skladované položky.
  • Příjem a výdej zboží a materiálu.
JOB spectrum s.r.o.
Jirkov
  • Výhodou (nikoli podmínkou!) bude předchozí zkušenost na pozici skladníka a průkaz VZV.
  • Příprava materiálu pro výrobu (vždy dle aktuální potřeby výroby).
KORUS EU a.s.
Okres Louny
  • Manipulace se zbožím a břemeny, na plný úvazek, jednosměnný provoz (Po-Pá), nástup ihned, nabízíme zázemí stabilní firmy, přátelský kolektiv.
BLIKA, s.r.o.
Kadaň
300 Kč - 1 000 Kč denně
  • Provádí příjem a vstupní kontrolu materiálu.
  • Eviduje a skladuje došlý materiál.
  • Stravovací poukázky v hodnotě 80,- Kč,.
  • Odměna za nábor až 8 000,- Kč.
SITTECH CZ, s.r.o.
Okres Most
  • Pracoviště: V Luhu 3343, Most.
  • Náplň práce: vedení skladového hospodářství, příjem a expedice zboží.
  • Požadujeme zkušenost s vedením skladu nutnost, ŘP sk.
Staffito
Chomutov
  • Pro našeho klienta z odvětví automotive hledáme nové posily na pozici montážní dělník/skladník pro novou výrobní halu.
  • Chceš být u rozjíždění nového projektu?
  • Baví Vás řídit VZV a máte již nějakou praxi?
  • Zašlete mi Váš životopis a já se Vám ozvu.
  • Manipulace s materiálem ve výrobních prostorách (naskladňování,…
Local Work s.r.o.
Okres Louny
  • Hledáme kolegy do výrobního podniky v Žatci na třísměnný Požadujeme: -pracovní zkušenosti ve skladu, -platný průkaz VZV.