nabídky práce: Skladník - Frenštát pod Radhoštěm

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Typ úvazku
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 31 výsledků
Tawesco
Kopřivnice
  • Společnost hledá vhodného kandidáta na pozici:
  • Typ úvazku: plný úvazek, Místo výkonu práce: Kopřivnice.
  • Přejímání zboží, kontrola dodacích listů a dalších…
Dek
Frýdek-Místek +1 lokalita
  • Přijímá, vydává, manipuluje a kontroluje zboží.
  • Spolupracuje při inventurách skladových zásob.
  • Spolupracuje s dalšími složkami pobočky a společnosti.
Kopřivnice
  • Jaké činnosti budete mít jako skladník na starosti?
  • STAŇTE SE NAŠÍM NOVÝM KOLEGOU NA POZICI SKLADNÍKA / ŘIDIČE VZV.
  • Co Vám za to na oplátku nabízíme?
PLOTY VAMBERK - WIRE METAL s.r.o.
Okres Vsetín
  • Přijmeme šikovného, spolehlivého, samost. zaměstnance pro výdej materiálu a vychystávání plotových komponentů do jednosměnného provozu.
Manuvia, a. s.
Nový Jičín
23 000 Kč - 25 000 Kč měsíčně
  • Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
  • Výhodou jsou zkušenosti ve skladování.
  • V případě zájmu či dotazů mě kontaktujte na tel. č.
Rhenus Logistics s.r.o.
Mošnov
  • Co u nás budete dělat?
  • Příjem, skladování a kontrola zboží.
  • Odbavování kusových, vozových a kontejnerových zásilek.
  • Co u Vás budeme hledat?
Manuvia JobAgency s.r.o.
Okres Nový Jičín
  • Přijmeme kolegu/gyni na pozici.
  • Jedná se o dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr.
  • Místo výkonu práce Kopřivnice - areál Tatry.
Schenker Spol. S.R.O
Nový Jičín
  • Systémový a fyzický příjem a výdej zboží.
  • Evidenční kontrola pomocí mobilního skeneru.
  • Skladová manipulace s využitím moderní techniky.
IDEAL WORK s.r.o.
125 Kč - 130 Kč za hodinu
  • Náplň práce: dodávání a příprava materiálu do výroby, nakládání a vykládání kamionu apod.
  • Požadavky: praxe ve skladu, výhodou platný průkaz VZV.
Comfort Job Agency s.r.o.
Nový Jičín
  • Manipulace se zbožím, příprava k expedici, kontrola zboží, nakládka a vykládka vozidel, manipulace s materiálem pro výrobní linky.