nabídky práce: Skladník - Frenštát pod Radhoštěm

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 36 výsledků
Tawesco
Kopřivnice
  • Společnost hledá vhodného kandidáta na pozici:
  • Typ úvazku: plný úvazek, Místo výkonu práce: Kopřivnice.
  • Skladování a následná manipulace s materiálem.
CROMODORA WHEELS s.r.o.
Mošnov
  • Společnost CROMODORA WHEELS s.r.o., výrobní závod italské společnosti se sídlem v Mošnově, který vyrábí litá kola pro světoznámé automobilky, hledá vhodného…
Manuvia, a. s.
Kopřivnice +1 lokalita
  • Zajišťuje včasnou manipulaci s materiálem.
  • Naváží nakupované díly na výrobní linky.
  • Odváží hotové výrobky nebo polotovary k vývoznímu tunelu.
Röchling Group
Kopřivnice
  • Ve skupině Röchling sami utváříte odvětví.
  • Celosvětově. Společně měníme všední den mnoha lidí, protože činíme jejich vozy lehčími, děláme bezpečnější obaly léků…
Auto Kelly
Nový Jičín
  • Řidič/ka - Skladník/ce (Nový Jičín).
  • Cítíte se za volantem jako ryba ve vodě?
  • Oblast auto-moto je Vám blízká a máte základní orientaci v náhradních auto -…
IDEAL WORK s.r.o.
Veřovice
  • Dodávání a příprava materiálu do výroby, nakládání a vykládání kamionu, balení materiálu apod.
  • Zajištění sociálního a zdravotního pojištění.
Real Job s.r.o.
Kopřivnice
  • Hledáme posily do týmu řidičů VZV a skladových manipulantů.
  • Požadujeme praxi ve skladu a platný průkaz VZV.
  • Jaká je tedy náplň práce?
Schenker Spol. S.R.O
Nový Jičín
  • Realizace vykládky a nakládky zásilek na skladovém terminálu.
  • Evidenční kontrola pomocí mobilního skeneru.
  • Skladová manipulace s využitím moderní techniky.
DŘEVO TRUST
Valašské Meziříčí
  • Hledáme spolehlivého skladníka/skladnici či řidiče/řidičku VZV pro naši prodejnu ve Valašském Meziříčí.
  • Stravenky v hodnotě 90 Kč (úspora až 1.030 Kč/měsíc.
Trenkwalder Česká Republika
Sviadnov
  • Pro našeho klienta, společnost KEŠKA - FM s.r.o., specializovaný velkoobchod s nápoji, hledáme zručné uchazeče na pozici skladníka.