nabídky práce: Skladník - Liberecký kraj

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 27 výsledků

Skladník - manipulant

Turnov
22 000 Kč - 28 000 Kč měsíčně
  • Nakládka a vykládka zboží, práce ve skladu.
  • Kontakt: e-mailem, telefonicky od 8:00 do 16:00 hod.
  • Mzda: 22 000 - 28 000 Kč / měsíc.

SKLADNÍK - PRODAVAČ nová nabídka

STAVTRANS, spol. s r.o.
Okres Semily
  • Náplň práce: příjem, expedice a prodej zboží, kontrola průvodních dokumentů Požadujeme: znalost práce s manipulační technikou, VZV, základní znalost práce na PC…

Skladník

Dek
Liberec
  • Praxi na pozici skladníka výhodou.
  • Přijímá, vydává, manipuluje a kontroluje zboží.
  • Spolupracuje při inventurách skladových zásob.

SKLADNÍK nová nabídka

EXPRES VAN s.r.o.
Okres Liberec
  • Manipulace zásilek Nástup: IHNED Pracovní doba: pružná Hrubá mzda: 22 000,- Kč Požadavky: zkušenosti s řízením VZV, dobrá fyzická kondice.

Skladník/skladnice - obsluha vysokozdvižných vozíků

Liberec
19 700 Kč - 23 000 Kč měsíčně
  • Místo výkonu práce: Bánskobystrická 114/26, 460 08 Liberec 8 Náplň práce: naskladňování, příjem a výdej materiálu do skladu.
  • Mzda: 19 700 - 23 000 Kč / měsíc.

Manipulant ve skladu – skladník

DU-MI CZ s.r.o.
Liberec
20 000 Kč - 25 000 Kč měsíčně
  • Název Manipulant ve skladu – skladník.
  • Plat 20 000 – 25 000 Kč.
  • Práce ve 3 směnném provozu.
  • Vřelé jednání a zázemí silné a stabilní společnosti.

Pomocný skladník

126 Kč za hodinu
  • Pro našeho významného klienta, který se specializuje na výrobu léků přijmeme do svého týmu pracovníky do skladu.
  • Vychystávání zboží dle připraveného seznamu.

Skladník, expedient

Crystalex CZ, s.r.o.
Nový Bor
  • Egermanna 634, 473 13 Nový Bor.
  • Telefon +420 487 74 11 11, e-mail: info@crystalex.cz, www.crystalex.cz.
  • Poskytnutím svých osobních údajů uvedených v zaslaných…

SKLADNÍK - PLATNÝ PRŮKAZ VZV nová nabídka

  • Zajišťování plynulého toku materiálu a výrobků ve výrobě.
  • Práce na PC a se skenerem.
  • Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém…

Dek
Liberec
  • Spolupracuje s dalšími členy pobočky.
  • Provádí pomocné a úklidové činnosti.

  • Praxe jako skladník/řidič VZV.
  • Příjem a manipulace s materiálem.
  • Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Skladník 3 směny - Turnov

DISPONERO s.r.o.
Turnov
  • Hledáte práci ve skladu a nevadí Vám noční směny?
  • Nástupní mzda 24 000 Kč.
  • Příspěvky na dopravu a stravování.
  • Dobré spojení z Liberce i Semil.

Skladník

Volareza
Bedřichov
  • Vojenská zotavovna Bedřichov - Malý Šišák hledá vhodného kandidáta/ku na obsazení pracovní pozice:
  • Vzdělání: střední odborné s výučním listem.

Skladník/řidič

Artweld
Liberec
  • Praxe jako řidič nebo skladník podmínkou.
  • Co skladník/řidič u nás dělá?
  • Plní úkoly zadané vedoucím střediska.
  • Přijímá a vydává zboží ze skladu.

Skladník - Řidič VZV

Staffito
Liberec
  • Nakládka-Vykládka kamionů, uskladnění-vyskladnění (práce s čtečkou), zavážení linek, atd.
  • Práce na 2-3 směny, nutnost praxe na VZV, průkaz k VZV není podmínkou.
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.