nabídky práce: Skladník - Most

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 15 výsledků

Skladník - Havraň nová nabídka

DISPONERO s.r.o.
Most +1 lokalita
  • Platný nebo propadlý VZV průkaz.
  • Výborná manipulace s vysokozdvižným vozíkem a retrakem.

Skladník s VZV - pouze ranní směny

TEAMWAY EU, s. r. o.
Most
19 000 Kč - 20 000 Kč měsíčně
  • Práce ve skladu s VZV.
  • Zkušenosti s VZV (praktické, dojde ke zkoušce).
  • Zodpovědnost a schopnost pracovat v týmu.
  • MÍSTO VÝKONU PRÁCE - SEDLEC (KOROZLUKY).

Skladník VZV

Ariete personal s.r.o.
Bitozeves
21 000 Kč - 28 000 Kč měsíčně
  • Pro našeho významného klienta hledáme uchazeče na pozici skladník VZV.
  • Stabilní zaměstnání v úspěšné společnosti.
  • 21.000,- – 23.000,- Kč základní mzda.

Skladník

26 700 Kč měsíčně
  • Co by jste měl mít?
  • Velmi oceníme zkušenost s manipulačním vozíkem (čelní vozík a zakladač).
  • Předchozí praxe v oblasti skladového hospodářství.

Skladník

sinit kunststoffwerke
Louny
  • Zaskladnění komponentů a vyskladnění výrobků.
  • Zásobení komponenty pracovní místa a manipulace s hotovými výrobky.
  • Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít.

Jste zkušený skladník? Ozvěte se mi!

  • Baví Vás řídit VZV a máte již nějakou praxi?
  • Zašlete mi Váš životopis a já se Vám ozvu.
  • Manipulace s materiálem ve výrobních prostorách (naskladňování,…

Skladník

Žatec
  • Můžete pracovat v přední linii automotivních inovací společně se ZF,.
  • Protože my patříme k celosvětové špičce dodavatelů do automobilového průmyslu.

Operator Warehouseman - Skladník

Aisan Industry Czech
Louny
  • Příprava a doplňování materiálu do interního balení.
  • Příprava materiálu pro výrobní linky.
  • Obsluha manipulační techniky - VZV, Zakladače.

Skladový dělník / skladník

Snoeks Automotive CZ s.r.o.
Teplice
  • Hledáme posilu pro náš tým skladníků.
  • Máš rád, když jsou věci na svých místech?
  • Nebojíš se zodpovědnosti, výšek ani manuální práce?
  • Těšíme se na Tvůj životopis!

Skladník s VZV okolí Chomutov

Chomutov
  • Máš praxi na obdobné pozici?
  • Podpoř náš tým v nadnárodní společnosti - mimo automotive.
  • Ochota pracovat ve třísměnném provozu (R+O+N).

Manuální práce ve skladu, Teplice, 120 Kč/hod nová nabídka

PROPLUSCO GROUP s. r. o.
Teplice
120 Kč za hodinu
  • Hledáme několik skladníků na dlouhodobou brigádu ve skladu se zásilkami.
  • Náplň práce: třídění balíkových zásilek, ukládání balíků na palety, vykládka a nakládka…

Skladník - svoz Chomutov, Kadaň, Most

HOFMANN WIZARD s.r.o.
Okres Chomutov
  • Příjem a naskladňování materiálu a zboží.
  • Příprava materiálu pro výrobní zakázky.
  • Vyplňování průvodní dokumentace ke zboží a materiálu.

SKLADNÍK nástup 26 700 Kč, 13.tá mzda, Flexipassy nová nabídka

Ústecký kraj
  • Hledáme fyzicky zdatné skladníky pro našeho významného klienta z Litvínova.
  • SKLADNÍK nástup 26 700 Kč, 13.tá mzda, Flexipassy.
  • Ruční skládání pytlů na palety.

Skladník s VZV

  • Pro významnou výrobní společnost z Klášterce nad Ohří s příjemným pracovním prostředím hledáme skladníky s VZV.
  • Skladník s VZV - vhodné pro absolventy.

SKLADNÍK

Advantage Consulting
Chomutov
23 000 Kč - 26 000 Kč měsíčně
  • Práce v oblasti skladového hospodářství.
  • Vedení inventury-hmotná odpovědnost za skladované položky.
  • Příjem a výdej zboží a materiálu.

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!