nabídky práce: Skladník - Okres Opava

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 11 výsledků

Skladník - 23.700,- Kč hrubého +ubytování

Personal fabric - agentura práce, a.s.
Okres Opava
  • Pro našeho významného klienta hledáme do.
  • Vhodné pro muže i ženy.
  • Příprava materiálu pro výrobu a expedici.
  • Evidence materiálu a jeho pohybu.

Přijímací technik/čka, skladník/ce

Moravskoslezský kraj
20 000 Kč měsíčně
  • Pracoviště: Záhumenní 2034/103, O - Poruba.
  • Do našeho nově vznikajícího skladu v Ostravě hledáme přijímacího technika/čku.
  • Směnný provoz: Pružná pracovní doba.

Skladník / Řidič

Vrtal s.r.o.
Opava
  • Práci ve stabilní společnosti, která dlouhodobě působí na českém trhu,.
  • Příspěvek na jídlo ve formě stravenek,.

Odborný prodavač/ka elektrotechnického zboží, skladník

TIPA,spol. s r.o.
Opava
  • Náplň pozice: prodej a poradenství v přímém styku se zákazníky,.
  • Souvisejícím s provozem, práce ve skladu.
  • Výborné komunikační schopnosti, časová flexibilita.

SKLADNÍK / ŘIDIČ

TQM - holding s.r.o.
Opava
  • Pracoviště: Opava – provoz přepravy kusových zásilek.
  • Pracovní úvazek: dohoda o provedení práce.
  • Požadavky na uchazeče o pracovní místo.

Skladník manipulační dělník

Linaset
Budišov nad Budišovkou
  • Příjem a výdej materiálu, manipulace s materiálem.
  • Kontrola dodacích listů a administrativní práce s tím spojené.
  • Kolektivní hmotná odpovědnost za sklad.

Skladník/řidič VZV

22 500 Kč měsíčně
  • Kontakt: své strukturované životopisy posílejte na personalni@salvatorstrechy.cz.
  • Náplň práce: přijímání/naskladňování zboží, výdej zboží zákazníkům dle…

SKLADNÍK, ŘIDIČ VZV S PRAXÍ

RKL Opava
Opava
  • Dobrý zdravotní stav a fyzickou kondici.
  • Praxe v řízení VZV výhodou.
  • Práce ve 2 směnném provozu.
  • Firemní benefity (stravenky, příspěvek na penzijní připojištění…

skladník, prodejce

GC SKUPINA
Opava
  • Pracovní poměr: práce na plný úvazek.
  • Vzdělání: odborné vyučení bez maturity.
  • Zařazení: doprava a zásobování, řemeslné a manuální práce.

SKLADNÍK/CE

RemanTe Group
Opava
  • REMANTE GROUP s.r.o. je významným hráčem na evropském trhu v oblasti repasovaných dílů pro automobilový průmysl, a právě hledá nového člena do svého týmu!

Skladníka

ARGOS ELEKTRO
Opava
  • Schopnost týmové práce, ochota učit se novým věcem.
  • Platný průkaz na VZV výhodou.
  • Své životopisy zasílejte na bednarova@argos.cz.
» Zveřejněte svůj životopis - Zabere to opravdu jen chvíli
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.