nabídky práce: Skladník - Okres Písek

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 19 výsledků

Skladník/manipulant

Jihočeský kraj
  • Praxe v řízení VZV výhodou.
  • Pracovní poměr se sjednává na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.
  • Kontakt tel. nebo e-mailem.

Skladník/skladnice

Strakonice
20 000 Kč měsíčně
  • Náplň práce: Příprava a expedice zakázek, skladové hospodářství (příjem na sklad/výdej).
  • Mzda: 20 000 Kč / měsíc.

Skladník - řidič SK. B

Písek
140 Kč - 160 Kč za hodinu
  • DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE NEBO DOHODA O PRACOVNÍ ČINNOSTI.
  • Jedná se o práci ve skladu.
  • Příprava zboží zákazníkovi, skládání zboží a rozvoz zboží po městě a…

Skladník

Strakonice +4 lokality
24 000 Kč měsíčně
  • POŽADAVKY: oprávnění k řízení vysokozdvižného vozíku, praxe v oboru vítána.
  • KONTAKT: Voják Jan, tel.: 606 766 489, e-mail: vojak@lamivex.cz.

SKLADNÍK HUTNÍHO MATERIÁLU

MINESA
Týn nad Vltavou
  • Jednosměnný pracovní provoz PO – PÁ.
  • Výuční list technického směru nebo praxe v oboru.
  • Řidičský průkaz na vysokozdvižný vozík výhodou.

Skladník - brigáda!!!

Vodňany
11 500 Kč - 15 500 Kč měsíčně
  • Náplň práce: příprava objednávek ovoce a zeleniny.
  • Pracovní doba: pondělí až čtvrtek 11-18h, neděle 8-16h.
  • Mzda: 11 500 - 15 500 Kč / měsíc.

SKLADNÍK/ŘIDIČ VZV/RETRAKU (m/ž) s možným nástupem ihned

UniWorks CZ
18 000 Kč - 19 000 Kč měsíčně
  • Do skladu logistické společnosti hledáme spolehlivé skladníky a manipulanty VZV/retraku.
  • Kategorie zaměstnání Doprava, spedice, logistika.

Skladník - řidič

Vodňany
18 000 Kč - 20 000 Kč měsíčně
  • Práce skladníka - příprava a kontrola jakosti zeleniny a ovoce.
  • Výhodou ŘP "B" , fyzická zdatnodst.
  • V době od Po-Pá: 8:00-15.00hod., Havlová Veronika, tel.:…

Skladník

Trenkwalder Česká Republika
Strakonice
5 000 Kč týdně
  • Pro nově vznikající středisko známé přepravní společnosti hledáme vhodné kandidáty na pozici skladníka.
  • Měsíční prémie 0 - 5 000 Kč.

Manipulační dělník

Strakonice
16 100 Kč měsíčně
  • Jedná se o pracovní místo manipulačního dělníka - skladníka.
  • Náplň práce: balení zboží, manipulace s paletovým i vysokozdvižným vozíkem.

SKLADNÍK/ŘIDIČ VZV (m/ž) s bonusy až 5 000 Kč

UniWorks CZ
  • Kód inzerce 013A-20-010A.
  • Benefity příspěvek na stravování ve formě stravenek.
  • Platný řidičský průkaz na VZV.

Skladový referent

M.T.A., spol. s r.o.
Chrášťany
25 000 Kč měsíčně
  • Uživatelská znalost práce na PC.
  • Pracovní doba denní, po - pá.
  • 4 týdny dovolené, stravenky, pracovní oděv.
  • Možnost profesního růstu na pozici vedoucí skladu.

SKLADNÍK-EXPEDIENT

TZB
Strakonice
  • Práce s doklady v systému K2.
  • Zajímavou práci v úspěšné a stabilní společnosti.
  • Práci v dynamickém a profesionálním kolektivu.

řidič, skladník

Strakonice
24 000 Kč - 28 000 Kč měsíčně
  • POŽADAVKY: ŘP " B", platný průkaz na vysokozdvižný vozík.
  • KONTAKT: zasílejte životopis na e-mail: petr.furis@seznam.cz.
  • Mzda: 24 000 - 28 000 Kč / měsíc.

Skladník - prodejce

Strakonice
  • Pro doplnění týmu kolegu na pobočku ve Strakonicích na pozici skladník-prodejce.
  • Zavedený velkoobchod a maloobchod s elektroinstalačním materiálem a osvětlením…

Odebrali jsme 4 nabídky práce, které se velmi podobaly již zobrazeným nabídkám. Chcete-li vidět i tyto další výsledky, můžete zopakovat hledání se zahrnutím vynechaných nabídek práce.

» Zveřejněte svůj životopis - Zabere to opravdu jen chvíli
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.