nabídky práce: Skladník - Středočeský kraj

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Pracovní pozice
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 121 výsledků
OPTIMPULS s.r.o.
Kralupy nad Vltavou
130 Kč za hodinu
  • Do skladu v Úžicích hledáme šikovné pikery řidiče VZV - zakladač, retrak.
  • Popis pozice: pikování a jízda na zakladači nebo retraku.
Modletice
28 000 Kč - 31 000 Kč měsíčně
  • Staňte se součástí úspěšné firmy, která Váš výkon ocení.
  • 4 až 5 směn týdně (v neděli máte vždy volno).
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu.
BETONIKA plus
Lužec nad Vltavou
  • Péče o firemní sklad MTZ.
  • Doprava materiálu pro sklad MTZ dle potřeb firmy.
  • Práce s VZV (průkaz není podmínkou, zařídí firma).
  • Znalost práce na PC výhodou.
Manuvia, a. s., organizační složka
Kutná Hora
  • Jednoduchá manuální práce vhodná pro každého.
  • Kontrola kvality zhotovených výrobků + jejich montáž.
  • Práce ve velmi čistém a klidném prostředí.
KS KUTÍLEK
Nymburk
  • — příjem zboží pomocí čtečky čárových kódů.
  • — vykládka a nakládka zboží pomocí VZV.
  • — ověření správnosti příjmů s dodacím listem.
  • T: +420 775 684 858.
NEISSE s.r.o.
Okres Mělník
  • Hledáme pracovníka na HPP, nabízíme služební auto a telefon.
  • Podmínkou ŘP B, bezúhonost, flexibilita a příjemné vystupování.
  • Nástup ihned nebo dle dohody.
Kutná Hora
20 000 Kč - 25 000 Kč měsíčně
  • Práci na hlavní pracovní poměr.
  • Mzdu až 25 tisíc v čistém.
WOODCOTE CZ, a.s.
Kolín
  • Předchozí pracovní zkušenosti na pozici skladníka.
  • Společnost WOODCOTE přes třetí dekádu svojí existence neztratila nic ze svého startupového ducha a atmosféry…
IZOMAT stavebniny s.r.o.
Úvaly
  • Pro pobočku v Úvalech aktuálně hledáme kolegyni / kolegu na pozici SKLADNÍK.
  • Příjem a výdej stavebního materiálu.
  • Péče o manipulační techniku, úklid skladu.
  • V ČEM JE PRÁCE V DISTRIBUČNÍM CENTRU SPECIÁLNÍ?
  • Distribuční centrum poskytuje prvotřídní služby všem Tesco obchodům v rámci střední Evropy.