nabídky práce: Skladník - Studénka

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 53 výsledků
Rhenus Logistics s.r.o.
Mošnov
  • Co u nás budete dělat?
  • Příjem, skladování a kontrola zboží.
  • Odbavování kusových, vozových a kontejnerových zásilek.
  • Co u Vás budeme hledat?
DŘEVO TRUST
Sedliště
  • Pro náš sklad v Sedlištích u Frýdku-Místku hledáme spolehlivého skladníka/ci.
  • Stačí, když máte čistý trestní rejstřík a umíte pracovat i samostatně.
Schenker Spol. S.R.O
Nový Jičín
  • Realizace vykládky a nakládky zásilek na skladovém terminálu.
  • Evidenční kontrola pomocí mobilního skeneru.
  • Skladová manipulace s využitím moderní techniky.
Tawesco
Kopřivnice
  • Společnost hledá vhodného kandidáta na pozici:
  • Typ úvazku: plný úvazek, Místo výkonu práce: Kopřivnice.
  • Skladování a následná manipulace s materiálem.
Röchling Group
Kopřivnice
  • Ve skupině Röchling sami utváříte odvětví.
  • Celosvětově. Společně měníme všední den mnoha lidí, protože činíme jejich vozy lehčími, děláme bezpečnější obaly léků…
20 000 Kč - 25 000 Kč měsíčně
  • DHL Express (Czech Republic) s.r.o. je předním světovým poskytovatelem mezinárodních expresních služeb v oblasti B2B i B2C.
  • Většinu času budete obsluhovat VZV.
IDEAL WORK s.r.o.
Okres Nový Jičín
125 Kč - 130 Kč za hodinu
  • Náplň práce: dodávání a příprava materiálu do výroby, nakládání a vykládání kamionu apod.
  • Požadavky: praxe ve skladu, výhodou platný průkaz VZV.
GriffTec s.r.o.
Okres Ostrava-město
  • Převoz polotovarů a materiálu mezi jednotlivými výrobními provozy, nakládka a vykládka kamionů, vstupní kontrola materiálu, evidence materiálu, vedení skladů.
VAS Solutions
Ostrava
  • Praktická zkušenost s řízením VZV, platný průkaz VZV.
  • Praktická zkušenost s řízením Retraku velkou výhodou.
  • Zkušenosti s organizaci práci ve skladu a povědomí o…
Safe Trade s.r.o.
Ostrava
79 Kč - 159 Kč za hodinu
  • Probíhá příjem životopisůbrigáda90,-Kč/hod.
  • Hledáme zručného a pečlivého člověka na halloweenskou a mikulášskou sezónu do konce roku 2019.