nabídky práce: Skladník - Valašské Meziříčí

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Typ úvazku
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 30 výsledků
Dek
Valašské Meziříčí +1 lokalita
  • Přijímá, vydává, manipuluje a kontroluje zboží.
  • Spolupracuje při inventurách skladových zásob.
  • Spolupracuje s dalšími složkami pobočky a společnosti.
Pracanti s.r.o.
Valašské Meziříčí
21 000 Kč - 23 000 Kč měsíčně
  • Pro výrobní společnost ve Valašském Meziříčí se zaměřením na automobilový průmysl, hledáme uchazeče na pozici „SKLADNÍK S VZV “.
LAKOVNA HAJDÍK s. r. o
Jablůnka
  • Mezi tvé úkoly bude patřit příjem materiálu a jeho fyzická kontrola dle dodacích listů, kontrola dat expirace, inventura skladů nebo přemisťování materiálu či…
Sodecia Safety & Interiors Leskovec, s.r.o.
Okres Vsetín
  • Náplň práce: příjem materiálu a expedice dílů, zajištění fyzické nakládky/vykládky materiálů.
  • Požadujeme SŠ/SOU vzdělání, schopnost zvládat i fyzicky náročnou…
VOP CZ, s.p.
Šenov u Nového Jičína
  • Pro pracoviště Šenov u Nového Jičína hledáme vhodné kandidáty na pozici SKLADNÍK-MANIPULAČNÍ DĚLNÍK ŘMV.
  • Vzdělání - vyučen ve strojírenském oboru.
Real Job s.r.o.
Kopřivnice
  • Hledáme posily do týmu řidičů VZV a skladových manipulantů.
  • Požadujeme praxi ve skladu a platný průkaz VZV.
  • Jaká je tedy náplň práce?
Schenker Spol. S.R.O
Nový Jičín
  • Realizace vykládky a nakládky zásilek na skladovém terminálu.
  • Evidenční kontrola pomocí mobilního skeneru.
  • Skladová manipulace s využitím moderní techniky.
Hranice
  • Čemu se u nás budete věnovat?
  • Vaší hlavní náplní bude expedice zakázek (balení dle balícího předpisu, fyzická nakládka).
  • Umíte pracovat na PC.
Nový Jičín
  • Hledáme Skladníky na hlavní pracovní poměr do Nového Jičína.
  • Práce je vhodná i pro absloventy bez předchozí zkušenosti ve skladu.
SALVATOR STŘECHY s.r.o.
Loukov
  • Firma SALVATOR STŘECHY s.r.o. je významným dodavatelem střešních krytin, střešního materiálu, plechů, okapových systémů v celé České republice.