nabídky práce: Smart Simix S.r.o.

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Typ úvazku
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 4 výsledků
SMART SIMIX s.r.o.
Přelouč
  • Hledáme uchazeče na pozici "operátor/ka ve výrobě".
  • Náplň práce: výroba autozámků, kompletace drobných součástek, práce v sedě.
  • Možnost ubytování (i pro páry).
Okres Pardubice
  • Náplň práce: montáž autozámků, práce v sedě, důležitá jemná motorika.
  • Požadujeme: manuální zručnost, ochotu pracovat na 3 směny, spolehlivost, flexibilitu.
  • Požadujeme: ochotu pracovat na 2 směny, spolehlivost, samostatnost, pečlivost.
  • Nabízíme: dlouhodobou spolupráci, zázemí stabilní společnosti, týdenní zálohy na…
Ethic HR
Jihlava
  • Region výkonu práce: Vysočina kraj.
  • V rámci společnosti SMART AUTOMOTIVE (SIMIX group) obsazujeme pro Jihlavu pracovní pozici Tlumočník / tlumočnice.
» Zveřejněte svůj životopis - Zabere to opravdu jen chvíli