nabídky práce: Staffito

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Zaměstnavatel
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 351 výsledků
Staffito
Praha
180 Kč za hodinu
  • Náplň práce je komunikace se zákazníky.
  • Výhodné platové podmínky - 180 Kč/hod čistého.
  • Flexibilní pracovní doba od 8:00- 18:00.
Staffito
Vsetín +1 lokalita
  • Znalost řízení jakosti, nástrojů kvality.
  • Samostatnost, dobré komunikační schonosti, zápal do práce.
  • Zázemí stabilní společnosti s dlouhodobým uplatněním.
Staffito
Ústí nad Labem
70 000 Kč - 80 000 Kč měsíčně
  • Zodpovědnost za oblast finanční řízení a ekonomickou agendu.
  • Tvorba finančních plánů, rozpočtů a forecastů,.
  • Praxe na obdobné pozici min. 4 roky,.
Staffito
Ostrava +2 lokality
  • Hledáme zaměstnance pro novou restaurace v OC Nová karolina.
Staffito
Brno
  • Hledáme aktivní blogerku, která bude pravidelně tvořit obsah na Staffitu formou blogu.
  • Jaká bys ideálně měla být?
  • Zkušená v blogování, vytváření obsahu.
Staffito
Ústí nad Orlicí
Pracovní náplň příjem materiálů na sklad manipulace s materiálem výroby vyskladňování materiálů pro výrobu evidence materiálů Požadavky praxe ve výrobním…
Staffito
Hodonín
  • Hledáme do týmu /restaurace, ubytování, pivnice/, Město Hodonín, pracovníky na pracovní pozici kuchař/ číšník.
  • Možnost na hlavní pracovní poměr i brigádu.
Staffito
  • Vyučení v oboru strojní výhodou.
Staffito
Pardubice
  • Práce ve stoje/v sedě (možnost volby).
  • Osmihodinové pracovní směny v třísměnném provozu.
  • Zvýhodněné ceny jídel na pracovišti.
Staffito
Nový Jičín +4 lokality
  • Výroba a montáž dílů a zařízení.
  • Dodržování montážních a svářeckých postupů.
  • Vedení záznamů operací v technologickém postupu.
  • SOU/SŠ vzdělání ve strojním oboru.