nabídky práce: Stavební A Pece, Spol S R O - Okres Mělník

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 9 výsledků

Servírka/číšník na brigádu nová nabídka

R A Č E K , spol. s r.o.
Mělník
100 Kč - 130 Kč za hodinu
  • Nástup dle dohody, nejlépe od 20.08. a dále během roku dle možností a akcí.
  • Dobrá komunikace, AJ+NJ a zkušenosti výhodou.
  • Mzda 100-130,-Kč/hod. +spropitné.

Skladník do stavebnin.

IZOMAT stavebniny s.r.o.
Okres Mělník +2 lokality
  • Náplň práce: příjem a výdej stavebního materiálu, péče o manipulační techniku, úklid skladu.
  • Nabízíme: motivující finanční ohodnocení, 5 týdnů dovolené,…

Recepční + obsluha lobby na VPP, výhledově i HPP nová nabídka

Mělník
  • Nabídnout můžeme 120-160 Kč / hod.+ spropitné a zaměstnanecké benefity (mzda dle zkušeností, dovedností a přínosu).

Pracovník ve strojírenské výrobě

Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje
Sibřina
  • Strojírenská výrobní firma Attl a spol. s.r.o.
  • Náplň práce: obsluha výrobních linek na výrobu svařovaných profilů, montážní a servisní práce na výrobních…

Hosteska pro pekařství Hello nová nabídka

Agentura PERSEA, spol. s r. o.
Praha 8
150 Kč za hodinu
  • Hledáme sympatickou a komunikativní dívku, který by rozdávála letáky ve vestibulu metra B - Palmovka a v jeho nejbližším okolí.
  • Brigáda je vhodná pro: Ž.

Asistent/ka obchodního oddělení

3E Praha Engineering
Praha 7
20 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • Pro strojírenský a stavební průmysl a hledáme pozici na:
  • Hlídání splatnosti faktur a jejich.
  • MS Office a Outlook na.
  • Schopnost jednat s různými typy.

Odebrali jsme 3 nabídky práce, které se velmi podobaly již zobrazeným nabídkám. Chcete-li vidět i tyto další výsledky, můžete zopakovat hledání se zahrnutím vynechaných nabídek práce.

» Zveřejněte svůj životopis - Zabere to opravdu jen chvíli
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.