nabídky práce: Strážný

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 1 014 výsledků

Bezpečnostní pracovník - strážný/ná - Dobříš nová nabídka

M&M Facility Company s.r.o.
Dobříš
  • Bezpečnostní agentura přijme strážné pro pracoviště v Dobříši.
  • Ostraha prodejen potravin – obsluha kamerového systému, občasné pochůzky.

Strážný Ostrava

CIBEA Moravia s.r.o.
Ostrava +1 lokalita
95 Kč za hodinu
  • Hledáme uchazeče na pozici pracovník ostrahy.

Bezpečnostní pracovník/ce - Strážný/ná – Sokolov

M&M Security Ensure s.r.o.
Sokolov +15 lokalit
20 000 Kč - 28 000 Kč měsíčně
  • Bezpečnostní agentura přijme strážné pro pracoviště v Sokolově.
  • Ostraha prodejen potravin – obsluha kamerového systému.
  • Možnost práce na HPP i DPP.

Strážný/strážná nová nabídka

Falcon security, s.r.o.
Brno +1 lokalita
  • Moderní a dynamická společnost, která se neustále rozvíjí a vznikají nové pracovní příležitosti za zajímavé mzdové ohodnocení.

Strážný - Ústí nad Labem

CHRÁNÍME s.r.o.
Ústí nad Labem
  • Hledáme pracovníky na pozici strážného pro ostrahu průmyslových areálů.
  • Vhodné pro muže i ženy.
  • Osvědčení o získání profesní kvalifikace výhodou.

Strážný/á, 125,-/hod, zálohy, dlouhodobá brigádní spolupráce

LPS GUARD s.r.o.
Kralupy nad Vltavou +1 lokalita
120 Kč - 125 Kč za hodinu
  • Do svého kamarádského týmu hledáme kolegy, kteří nám pomohou zajistit ostrahu na prodejně Kralupy nad Vltavou.
  • Mzda 125Kč/hod. + odměny.

Strážný nová nabídka

Pro Bank Security a.s.
Ostrava +2 lokality
  • Přijmeme strážné pro pracoviště v Ostravě, i pro práci se psem, vhodné i pro SD, ID.
  • Práce v nepřetržitém provozu, 12-ti hodinové směny ranní a noční.

Strážný/ná - Ostraha vrátnice Cerhovice

Hořovice +1 lokalita
25 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • Bezpečnostní agentura přijme strážné pro pracoviště v Cerhovicích.
  • Nabízíme výkonnostní odměny, možnost ubytování, příspěvek na.

Strážný na prodejně - až 120 Kč/hod - Uherský Brod nová nabídka

ABI Special s.r.o.
Uherský Brod +3 lokality
95 Kč - 120 Kč za hodinu
  • Hledáme muže a ženy na pozici - strážný na prodejně.
  • Jedná se o velký obchodní řetězec s potravinami.
  • Ochrana a ostraha majetku klienta.

Bezpečnostní pracovník/ce - Strážný/á – Brno

Brno
  • Bezpečnostní agentura přijme strážné pro pracoviště v Brně.

Ostraha - strážný. nová nabídka

K2S Facility, spol. s r.o.
Okres Sokolov
  • Hledáme pracovníka na ostrahu objektu na denní i noční směny.
  • Náplň práce: obchůzky a kontrola areálu.
  • Požadujeme: spolehlivost, slušné vystupování, čistý…

STRÁŽNÝ nová nabídka

PROFIS one Group s.r.o.
Okres Kladno +1 lokalita
  • Náplň práce: evidence vozidel vjíždějících a vyjíždějících z areálu, 12ti hodinové denní směny, plánování směn dle oboustranné dohody na…

Strážný/ná - Žatec

Žatec +3 lokality
16 000 Kč - 26 000 Kč měsíčně
  • Bezpečnostní agentura přijme strážné pro pracoviště v Žatci.

PRACOVNÍK OSTRAHY nová nabídka

Euro guard s.r.o.
Benešov
22 000 Kč - 25 000 Kč měsíčně
  • Práce je vhodná pro muže i ženy, je nenáročná, v noci se provádí krátká pochůzková strážní služba.
  • Přijmeme pracovníky pro ostrahu objektu v Benešově.

STRÁŽNÝ (OZP)

HEROS
Chomutov
  • Strážný, neboli bezpečnostní pracovník ostrahy je kvalifikovaný pracovník se schopností řešit nenadálé situace na hlídaném objektu.
  • Telefon: +420 725 641 058.
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.