nabídky práce: Suez Cz A.s.

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 8 výsledků

Dělník, obsluha VZV - nepřetržitý provoz

SUEZ CZ a.s.
Frenštát pod Radhoštěm
  • Chceš odcházet domů s čistou hlavou?
  • Mít volné dny pro sebe a rodinu?
  • Tak se přidej k nám!
  • Stabilní práci ve firmě se zázemím silné nadnárodní společnosti.

Brigáda - úklid -110,- Kč/h

Valašské Klobouky
110 Kč za hodinu
  • Jste časově flexibilní a hledáte si dlouhodobou brigádu?
  • Můžete pracovat na dohodu o provedení práce?
  • Je vám více než 18 let?
  • Jaká bude Vaše pracovní náplň?

Dělník - příjem, uskladnění a značení odpadů - ranní směna

Olomouc
  • Hledáte si stabilní zaměstnání, ve kterém vydržíte třeba do důchodu?
  • Chcete pracovat pouze na ranní směnu?
  • Nevadí Vám fyzická práce ve venkovních povětrnostních…

Brigáda na záskok, 4 hodiny/den, 110,- Kč/hod.

Ždánice
  • Jste flexibilní a hledáte si přivýdělek ke stávajícímu příjmu?
  • Nabízíme dlouhodobou brigádu po celý rok.
  • Jedná se o nárazovou výpomoc, ne pravidelné chození!

Dělník - manipulace s odpady - ranní směna, stabilita

Boskovice
110 Kč - 115 Kč za hodinu
  • Férovou firemní kulturu a osobní přístup k zaměstnancům.
  • Mzdu: 110-115,- Kč/hod.

Manipulační dělník - odpolední směna od 14,00

Žďár nad Sázavou
22 000 Kč - 23 000 Kč měsíčně
  • Hledáte si zaměstnání a priorita je pro Vás stabilita a pravidelné směny?
  • Obsazujeme pozici manipulační dělník na odpolední směnu se začátkem pracovní doby ve…

Strojník – obsluha kolového nakladače na provoze kompostárny

Brno
28 000 Kč měsíčně
  • Výroba kompostů, substrátů, dřevní štěpky.
  • Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?
  • Strojnický průkaz na velké kolové nakladače.

Řidič sk. C,E velký hák - Šumperk

Olomoucký kraj
  • Budete svážet různé materiály a odpad.
  • Budete pečovat o svěřené vozidlo Požadujeme - ŘP sk.
  • Platné psychotesty, profesní průkaz řidiče, kartu řidiče.
» Zveřejněte svůj životopis - Zabere to opravdu jen chvíli
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.