nabídky práce: Suez Cz A.s.

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 17 výsledků

Ranní úklid na 4-8 hodin, minimálně na 14 dnů, 100,- kč/hod. nová nabídka

SUEZ CZ a.s.
Žďár nad Sázavou
100 Kč za hodinu
  • Budete uklízet kanceláře, chodby, sociálky, jídelnu a další prostory výrobní společnosti.
  • Měla byste být pracovitá, pečlivá, spolehlivá.

Obsluha linky na zpracování plastových odpadů - 12-ky nová nabídka

Němčice nad Hanou
  • Budete pracovat 4 dny přes den (12 hodin/denně), potom 4 dny odpočívat a následovat budou 4 dny noční (12 hodin) a takto se to bude opakovat.

Manipulační dělník - pouze ranní směna, minimum přesčasů

Šumperk
  • Budete manipulovat s odpadem, odpad třídit, lisovat, zaskladňovat a vyskladňovat odpadní nádoby, svážet odpad z obcí a měst.

Dělník 12-ky - Frenštát - VZV výhodou, nástup ihned

Frenštát pod Radhoštěm
  • Realizace nakládky a vykládky a následné uložení materiálu na příslušné místo a další manipulace s odpady (ručně i s pomocí VZV).

Dělník - Lovosice - 12-ti hodinové směny, 115,- Kč/hod. nová nabídka

Lovosice
115 Kč za hodinu
  • Nevadí Vám práce na směny?
  • Rádi pracujete s vysokozdvižným vozíkem a baví Vás manuální práce?
  • Hledáme do týmu pracanta, který se bude starat o sběrný dvůr na…

Manipulační dělník- dvě směny, třídění a práce s odpadem

Nová Ves
23 000 Kč měsíčně
  • Manipulace s druhotnými surovinami a odpadem spol.
  • Samostatnost, pracovitost, svědomitost, spolehlivost a zodpovědnost.
  • Místo pracoviště: Nová Ves 66, Okříšky.

Manipulační dělník - ranní směna od 6:00, nástup ihned nová nabídka

Olomouc
  • Na provoze v Olomouci hledáme manipulačního dělníka, který bude přijímat odpad, třídit odpad, uskladňovat odpad a odpadní nádoby, kompletovat dodací a vážní…

Úklid Malenovice - 4 hod/denně, ranní - DPP - 110,

Zlín
110 Kč za hodinu
  • Brigáda denně se začátkem pracovní doby mezi 7:00 a 8:00, rozsah práce 4 hodiny denně.
  • Jaká bude Vaše pracovní náplň?

Dělník - obsluha drtiče - 120,- Kč/hod.- krátký/dlouhý týden

Okres Česká Lípa +1 lokalita
120 Kč za hodinu
  • NEPŘETRŽITÝ PROVOZ, KRÁTKÝ/DLOUHÝ TÝDEN!
  • Budete obsluhovat drtič, kontrolovat kvalitu vstupního materiálu, uklízet pracoviště apod.

Manipulační dělník - ranní směna - až 20 tis. Kč (pro muže)

Ždánice
17 600 Kč - 20 000 Kč měsíčně
  • POZICE JE VZHLEDEM K NÁROČNOSTI VHODNÁ SPÍŠE PRO MUŽE, PŘÍPADNĚ PRO OPRAVDU HODNĚ FYZICKY ZDATNÉ ŽENY.
  • Budete uklízet výrobní haly a expedice.

Závozník na svoz odpadů s ŘP sk. B - Brno - ranní směna

Brno
  • Budete svážet odpad, manipulovat s obaly a kontejnery.
  • Budete se účastnit nakládky, vykládky a uložení materiálů na místo určení.

Úklid - 5 hodin/denně - Měřín (logistické centrum Lídl) - 10...

  • Jistota výplaty vždy do 15. dne v měsíci na bankovní účet.
  • 100,- Kč/hod., pondělí až pátek, 9:30 až 14:30.

Úklid DPP - od 6:00 - Brno - Slatina, 110,

Brno
  • Budete uklízet prostory našeho zákazníka - kanceláře, sociálky, výrobní haly, šatny, uklízet ručně, ale i s posedovým mycím strojem.

Řidič sk. C,E - ranní směna, stabilní zaměstnavatel

Boskovice
  • Jistoty - stabilní zaměstnání a pravidelnou výplatu vždy do 15. dne v měsíci.
  • Každý den se budete vracet domů.
  • 5 týdnů dovolené a další zajímavé benefity.

Řidič sk. C,E velký hák - Šumperk

Olomoucký kraj
  • Budete svážet různé materiály a odpad.
  • Budete pečovat o svěřené vozidlo Požadujeme - ŘP sk.
  • Platné psychotesty, profesní průkaz řidiče, kartu řidiče.

Odebrali jsme 2 nabídky práce, které se velmi podobaly již zobrazeným nabídkám. Chcete-li vidět i tyto další výsledky, můžete zopakovat hledání se zahrnutím vynechaných nabídek práce.

» Zveřejněte svůj životopis - Zabere to opravdu jen chvíli

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!