nabídky práce: Tairys S.r.o.

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 4 výsledků

Prodejní asistent/ka

TAIRYS s.r.o.
Chomutov
24 000 Kč - 28 000 Kč měsíčně
  • Jsme společnost, která se zabývá prodejem a propagací kosmetiky.
  • Do našeho mladého týmu přijmeme asistenta/ku prodeje.
  • Nabízíme: . možnost HPP i DPP.

Hostesky a promotéři v propagaci

Chomutov
  • Společnost hledá pro novou značku na trhu komunikativní hostesky a promotéry.
  • Náplň práce: informování o akcích a službách dané firmy, prodej zboží, rozdávání…

Asistent/ka prodeje

Chomutov
23 000 Kč - 28 000 Kč měsíčně
  • Společnost, která se zabývá marketingem a podporou prodeje, přijme do svého mladého týmu asistenta/ku prodeje.
  • Požadujeme: . min. 4 dny v týdnu (všední dny).

Reprezentant/ka v prodeji

Chomutov
  • Do naší firmy přijmeme nové zaměstnance na pozici reprezentant/ka v prodeji.
  • Náplň práce: aktivní oslovování lidí, prodej zboží, prezentace produktů na stánku v…
» Zveřejněte svůj životopis - Zabere to opravdu jen chvíli

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!