nabídky práce: Vrátný

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 118 výsledků

VRÁTNÝ/STRÁŽNÝ - pro ID muže/ženy nová nabídka

RANOB s.r.o.
Brno
  • Přijmeme pracovníka na práci vrátného administrativního areálu, práce je vhodná pro muže i ženy.
  • Pracovní nabídka je VYHRAZENÁ pro osoby zdravotně znevýhodněné…

Pracovník ostrahy – vrátný

Rambrok
Praha
19 000 Kč - 22 000 Kč měsíčně
  • Společnost Rambrok hledá zaměstnance na pozici recepční / vrátný do rezidenčních čtvrtí, komerčních, kulturních a sportovních center po celé Praze.

vrátný

ČOS - Speciální servis s.r.o.
Karviná +1 lokalita
  • Obsluha vrátnice vč. nepravidelných pochůzek, kontrola osob, zavazadel a vozidel.
  • Jedná se o nepřetržitý provoz 12-ti hod.směny.

Vrátný informátor

Hradil & Vlha Facility s.r.o.
Nový Jičín +1 lokalita
  • Nabízíme stabilní práci na pozici: vrátný informátor.
  • Nabídka je vhodná pro invalidní důchodce i OZP.
  • Ochrana a kontrola majetku klienta.

Vrátný Třebestovice

TRIM COMPANY s.r.o.
Sadská
  • Přijmeme na dlouhodobou brigádu aktivního důchodce, ID na pozici vrátný v objektu Třebestovice, okr.

Bezpečnostní pracovník/ce - vrátný/á - Brandýs nad Labem

M&M Facility Company s.r.o.
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
  • Ostraha centrálního skladu v Brandýse nad Labem.
  • Možnost práce na HPP i DPP.
  • Denní a noční směny - na domluvě.
  • Trestní bezúhonnost, min. věk 18.

Muže i ženy s OZP, vrátný - na objekty v Brně

PPH spol. s r.o.
Brno
  • HLAVNÍ pracovní poměr na zkrácený úvazek pro OZP.
  • 20 nebo 30 hod. týdně dle dohody.
  • Vrátný : dohled na chod vrátnice,.
  • Denní nebo noční směny dle dohody,.

Vrátný/á, Ostrov u Stříbra, vyhrazeno pro OZP

Aves Plus
Ostrov u Stříbra
100 Kč za hodinu
  • Pravidelná mzda až 100 Kč/h dle zkušeností.
  • Klidná, sedavá a pohodová práce.
  • Příspěvek na ubytování nebo dopravu.
  • Uniforma na teplé i chladné měsíce.

Pracovník ostrahy / vrátný nová nabídka

A.G.J. - chráněná dílna s.r.o.
Jihlava
  • Přijmeme kolegy nejlépe OZP, na pozici vrátný / ostraha .
  • Místo práce Jihlava - Ke Skalce,.
  • Náplň práce: kontrola vstupu osob, bezpečnostní obchůzky, drobná…

Vrátný

Malgen Services
Praha 9
75 Kč za hodinu
  • Malgen Services s.r.o. přijme na volné pozice do Prahy a okolí muže i ženy na pozici vratný/á pro zdravotnické zařízení na Praze 9.
  • Znalost CCTV, EZS a EPS.

Pracovník ostrahy - vrátný Mělník, pro OZP, od 96,-Kč.

S.C.SERVIS Group, s.r.o.
Mělník
  • Přijmeme pracovníky z řad osob se zdravotním znevýhodněním (invalidní důchodce 1.-3. stupně) na pracovní pozici vrátného v Mělníku.

Ostraha/vrátný - Jažlovice (doprava z Prahy zajištěna) nová nabídka

INDUS, spol. s.r.o.
Říčany
  • Hledáme posilu do našeho týmu ostrahy v průmyslovém areálu Teleplan, Jažlovice u Říčan.
  • Směny dle dohody, denní/noční - 12ctky.
  • Základní znalost práce na PC.

Vrátná/vrátný nová nabídka

Agrozet České Budějovice
České Budějovice
  • Stabilní společnost hledá vhodného kandidáta na pozici Vrátná/vrátný pro provozovnu České Budějovice.
  • V případě potřeby zástup na podatelně.

Pracovník ostrahy, vrátný OZP Plzeň od 96,-Kč/ hod + příplat...

2MM s.r.o.
Plzeň
  • Přijmeme pracovníka vrátnice průmyslového objektu v Plzni.
  • Práce na vrátnici, nenáročné administrativní a kontrolní činnost.
  • Mzdu od 96,-Kč/ hod + příplatky.

Vrátný - strážný Podolí a Modřany

Mikrotechna Praha, a. s.
Praha
  • Recepční a strážní služba v administrativním areálu - obsluha recepce, hlášení návštěv, přejímka pošty, strážní služba včetně pochůzek.

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!