nabídky práce: Vrátný - Okres Mělník

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 28 výsledků

Strážný/ná - Vrátný/ná Neratovice

PROBEST SECURITY GROUP s.r.o.
Neratovice
  • Slušné jednání, čistý trestní rejstřík, komunikace v ČJ.
  • Čistá hodinová mzda 95,-Kč.

Vrátný/ostraha objektu Mělník od 96,-Kč/hod, zkrácený úvazek...

2MM s.r.o.
Mělník
96 Kč - 100 Kč za hodinu
  • Přijmeme vhodného uchazeče z řad osob se zdravotním znevýhodněním-invalidních důchodců 1.-3. stupně, na pozici vrátný pro průmyslový objekt v Mělníku.

Pracovník ostrahy, vrátný.

S.C.SERVIS Group, s.r.o.
Okres Mělník
  • V Mělníku, přijmeme pracovníky na pozici v průmyslovém objektu.
  • Nenáročné činnosti na denní i noční směny, pro muže, ženy i bez praxe a certifikátu.

Bezpečnostní pracovník/ce - vrátný/á - Brandýs nad Labem

M&M Facility Company s.r.o.
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
18 000 Kč - 26 000 Kč měsíčně
  • Ostraha centrálního skladu v Brandýse nad Labem.
  • Možnost práce na HPP i DPP.
  • Denní a noční směny - na domluvě.
  • Trestní bezúhonnost, min. věk 18.

Vrátný/ná skladu - Brandýs nad Labem

M&M Security Ensure s.r.o.
18 000 Kč - 28 000 Kč měsíčně

Vrátný - (90,-Kč/hod.) – Mělník pro ČID/PID

AVES PLUS, spol. s r.o.
Mělník
90 Kč za hodinu
  • Čistý trestní rejstřík spolehlivost a chuť do práce.
  • Práce pro invalidního důchodce! náplň práce:
  • Jednoduchá obsluha vrátnice základní evidence návštěv a…

Ostraha/vrátný - logistický areál Zdiby (Praha východ)

Kralupy nad Vltavou
110 Kč za hodinu
  • Hledáme kolegy do našeho týmu ostrahy v logistickém parku ve Zdibech.
  • Jedná se o směnný provoz D/N 12ctky (možnost pouze denních směn).

Vrátný

Malgen Services
Praha 9
75 Kč za hodinu
  • Malgen Services s.r.o. přijme na volné pozice do Prahy a okolí muže i ženy na pozici vratný/á pro zdravotnické zařízení na Praze 9.
  • Znalost CCTV, EZS a EPS.

Ostraha/vrátný - Metrostav, Horní Počernice

93 Kč za hodinu
  • Na vrátnici areálu Metrostavu přijmeme novou posilu.
  • Denní/noční 12 hod. směny.
  • Dobrá dostupnost autobusem z metra Černý Most.
  • Mzdu Kč 93 Kč/hod.

Vrátný – vjezdová vrátnice

Primm s.r.o.
Praha 9
100 Kč - 105 Kč za hodinu
  • Hledáme kolegy na Prahu 9 Jarov.
  • Jedná se o 12ti hod služby denní/noční.
  • Požadujeme spolehlivost, čistý rejstřík trestů, ochota pracovat v zavedeném rytmu.
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.