nabídky práce: Vzp

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 29 výsledků

REFERENT KLIENTSKÉHO PRACOVIŠTĚ

  • Máte rádi práci s lidmi?
  • Chcete se podílet na chodu ve velké společnosti?
  • Pak je tato pozice určena právě Vám!
  • Místo výkonu práce: KARLOVY VARY.

ODBORNÝ REFERENT KLIENTSKÉHO PRACOVIŠTĚ BRNO

  • ODBORNÝ REFERENT KLIENTSKÉHO PRACOVIŠTĚ BRNO.
  • Rádi komunikujete s lidmi a pomáháte jim s problémy?
  • Baví Vás jednání s klienty?
  • CO U NÁS BUDETE DĚLAT?

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK - REFERENT VÝPOČTU A REGULACE ZDRA...

Praha
  • ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK - REFERENT VÝPOČTU A REGULACE ZDRAVOTNÍ PÉČE.
  • Do našeho týmu hledáme nového kolegu, který se nebojí práce na PC.

Obsluha výroby: pozice skladníka

D WIPES
Praha
  • Firma D WIPES vyrábí vlhčené utěrky, roztoky a dezinfekce pro profesionální i běžné použití se specializací na výrobu dezinfekčních utěrek pro zdravotnictví.

PRÁVNÍK pro oblast náhrad škod

Praha
  • PRÁVNÍK pro oblast náhrad škod.
  • Do našeho týmu hledáme nového člena.
  • Pojďte do toho s námi!
  • CO VÁS ČEKÁ A NEMINE?
  • Vysokoškolský diplom v právní oblasti.

TRAINEE 90 – ADMINISTRATIVNÍ PODPORA

Chrudim
  • Studuješ nebo už se Ti blíží konec studia?
  • Chceš získat praxi a díky tomu i náskok před ostatními?
  • Pak je náš program TRAINEE to, co hledáš!

PRÁVNÍK - ÚVAZEK 0,6

Plzeň
  • Hledáte zázemí stabilní a silné společnosti, příjemné pracovní prostředí a pracovní kolektiv?
  • Přidejte se k nám – největší zdravotní pojišťovně v České…

HANDICAP PROGRAM - ADMINISTRATIVNÍ PODPORA

Hradec Králové
  • Máte zdravotní omezení a hledáte uplatnění na trhu práce?
  • Rádi se učíte nové věci?
  • Přihlaste se do našeho programu Handicap a získejte nové zkušenosti.

ASISTENTKA REVIZNÍHO LÉKAŘE

Mladá Boleslav
  • Místo výkonu práce: MLADÁ BOLESLAV.
  • Vyřizování a zpracování žádostí pojištěnců o úhradu zdravotních služeb, včetně vedení správního řízení…

KONTROLOR VÝBĚRU POJISTNÉHO

Praha
  • Do našeho týmu kontrolorů hledáme novou posilu.
  • Jsou Vám blízké činnosti spojené s problematikou tzv. měkkého vymáhání?
  • Pokud ano, pak hledáme právě Vás!
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.