Přeskočit na hlavní obsah

Nabídky práce brigáda na léto v lokalitě Louny

Řadit dle: -
1 nabídka práce

Podobná vyhledávání:

brigáda

Job Post Details

NOČNÍ DOPLŇOVÁNÍ ZBOŽÍ - Za 60 hodin práce až 10.000 Kč - job post

Leite Merchandising s.r.o
Most
120 Kč - 160 Kč za hodinu
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Most

Úplný popis pracovní pozice:

Informace
Informace o pracovním místě
  • Dlouhodobá brigáda
  • Jednoduchá manuální práce
  • Vybalování zboží
  • Vkládání do regálů
  • Roznos a výměna cenovek
Co od vás očekáváme
  • Věk nad 18 let
  • Spolehlivost a nekonfliktní vystupování
  • Zdravotní způsobilost pro práci v noci
  • Nebýt veden na úřadu práce, pokud podepíšete DPČ musíte se z úřadu práce odhlásit.
Co vám nabízíme
  • Odměna do 160Kč/hod
  • Při odpracování 12 a více směn +40 Kč/hod. (za každou odpracovanou hodinu) a další bonusy
  • Pobočka Most
  • Sami si vybíráte, kdy budete pracovat
  • Není dán minimální počet směn, pracujete tak, jak Vám to vyhovuje
  • Práce vhodná pro maminky na MD, studenty, OSVČ
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis