Česká pošta
Recenze od zaměstnance společnosti Česká pošta

I liked my job but I would like the have a new experiencies

21. října, 2012
Care about personal computers with OS Windows and LinuxAdministrative papers, word, excelCare about Linux servers and printers, network switchs, routers.
Výhody
dotation for food.
Nevýhody
impossibility professional growth
Podobné recenze
14. ledna, 2020
Doručování denního tisku (Bývalý zaměstnanec) - Ostrava
Dennodenní rutina. Brzké vstávání. Musíte pracovat za každého počasí. Rozhoduje rychlost a přesnost.
16. května, 2019
Třídič balíkové přepravy (Bývalý zaměstnanec) - Ostrava
Nevýhody: - vyhrožování nadřízenými resp. chování jak k dobytku (Etický kodex České pošty roztrhat a spálit) - turnusová nepravidelná pracovní doba (7; 8; 9; 12-hodinové směny a s různými hodinovými nástupy) - prašné prostředí (úklid zametáním), ale žádné použití stroje k vodnímu čištění haly - nesystémová a nepromyšlená práce od nadřízených - rozdělování práce brigádníkům, kontrolní činnost, všechno "honem, honem" (balíky ze skluzů do sebe naráží, rozbíjejí se apod.) - fixní platové ohodnocení + 3000 Kč za splnění vánočního provozu (pouze 1x ročně, žádné jiné odměny) - výsměch - přeprava pneumatik, nábytku apod. - to snad není pošta, ale nějaká zasílací služba - váha na balicích neodpovídá realitě (na balíčku zaplaceno a uvedeno 1 kg, ale váží přitom 12,5 kg) …..
Výhody
- lze naplánovat dovolenou, návštěvu lékaře, stravenky
Nevýhody
- viz. výše
4. února, 2019
Pracovník vnitřní služby, Depo 72 (Bývalý zaměstnanec) - Ostrava
Příjemný kolektiv, s vedením se dá vždy domluvit, zaučí dle potřeby, člověk by měl být všestranný a je třeba se rychle učit
  1. I liked my job but I would like the have a new experiencies