Česká pošta
2,6 z 5 hvězdiček.
Napište hodnocení
Zobrazit všechny recenze zaměstnavatele Česká pošta
Ohodnoťte tuto firmu

Česká pošta

Recenze od zaměstnance společnosti Česká pošta

Mizerá práce, mizerný plat

Spousta lidí na čp nadává, po mých zkušenostech je mi jasný proč.Spousta lidí si objednává naprostý nesmysly, kolikrát ani neví co.Jsou nepříjemný když nemají svojí blbost do 2 odpoledne, ale co s tím mám dělat když vyjíždim v 11 hodin a končim v 7? Taky nevim.Je tu tak málo lidí, že berou doslova každýho kdo se přihlásí. Plat malej a o přestupu na lepší lokalitu zapomeňte. Dělal sem tu půl roku, když sem chtěl jiný město, bylo mi řečeno ať skončim a začnu znova tam...Vedení společnosti jí jednoduše rozkrádá a zaměstnanci si to mají vyžrat.Všem doporučuju objednávat jinde, třídění neni moc šetrný...

Výhody

Stravenky, nevyhodí vás, nemají totiž náhradu

Nevýhody

Plat, pracovní doba, stres, zákazníci, atd....

1,0 z 5 hvězdiček pro Poměr Práce/Život
3,0 z 5 hvězdiček pro Kompenzace/odměny
3,0 z 5 hvězdiček pro Jistota zaměstnání/Postup
3,0 z 5 hvězdiček pro Vedení
1,0 z 5 hvězdiček pro Firemní kultura

Podobné recenze

Stejná pozice

Horší práci a vedení jsem nikdy neměl.

Horší vedení asi nikdy nenajdete. Pracuju zde jako kurýr a můžu říct že hned jak skončí tato Covid krize padám odtud pryč. Vedení věří víc lidem co si objednávají balíky než vlastním zaměstnancům, můžete volat zvonit na ty lidi jak úplní blbci ale nemáte kolikrát šanci balík doručit, buď lidi nejsou doma neotevírají, nezvedají telefon nebo vůbec nemají na zvoncích své jméno, takže vám nezbyde nic jiného než balík dovést zpět na poštu a uložit. A tady začíná sranda druhý den lidi přijdou stěžují si jak byly doma a pošťák vůbec nevolal ani nezvonil, samozřejmě že vedení víc věří těmto lidem než vám. Stálý jebání už jsem hodil nějak za hlavu, ale pak vám kvůli těmto lidem začnou brát výkonou mzdu a dostanete úplný základ mzdy. Takže pokud chcete dělat u pošty fakt si to 2x možná i 5x rozmyslete a nejděte si aspoň 10 dalších nabídek prací protože tohle je na fakt pro lidi co nesnáší sebe a svůj život. Moje závěrečná rada: Nemáš pud sebezáchovy ? Chceš nesnášet svůj život a nesnášet všechny lidi ? Tak práce u České pošty je právě pro tebe.

Výhody

Stravenky to je asi všechno

Nevýhody

Všechno co v tý práci je
Stejná poziceStejná lokalita

Dobrá brigáda pro ty, co rádi řídí

Pracoval jsem jako brigádník téměř rok při škole, tedy pokaždé jsem střídal okrsky, tudíž jsem se nemohl naučit jeden a práci si tak ulehčit. Vše jsem jezdil na GPS, lidé bývají v pohodě, ale problémy s parkováním, často dost volající lidé, kteří "čekají celý den", lidé odvolávající se na rozmezí z příchozí SMS, kterou rozesílá PC, lidé, co nebyli při pokusu o doručení doma, ale zrovna přišli a nelíbí se jim, že s jedním balíčkem se nevrátíte. Většinou jsou ale lidé bezproblémoví a za směnu si můžete i solidně vydělat na dýškách 50-250Kč, kdy záleží na počtu balíků, počtu dobírek a počtu plateb kartou. Pro ty, co to zkusí - Vždy si kontrolujte a nafoťte auto - auta jsou často poškrábaná, někde lehce odřená, takže nic, co by vyčnívalo - pokud nemáte důkaz, že to již bylo před Vaší směnou a řidič to po Vás nahlásí, jde to za posledním řidičem. Na mě to jedna žumpa hodila a platil jsem asi 3000Kč spoluúčast (aniž bych něco udělal), což pro brigádníka je docela bolestivé. Mzda vždy přišla na účet včas a nebyl nikdy problém. Pojistku na blbost platí zaměstnavatel. Jelikož často jezdíte v mrňavých uličkách města obleženými auty z obou stran, jednosměrky, není zkrátka kde parkovat a občas to musíte nechat na ne úplně nejlepších místech jako chodník, trávník, mezi stromy, "na kokota" nebo přímo na silnici, kde omezíte ostatní řidiče a někteří Vám to dají sežrat. Jinak zodpovědnost za vybranou hotovost, dnes už běžně dostáváte terminály, že v případě slabosti v matice Vám to i ukáže, kolik vrátit, dále máte i trasu popořadě a terminál na platební kartu. Co se týče voláním -

Výhody

Slušná odměna, Dýška, Málo pracovníků = hodně šancí si vydělat, Když tě baví řídit super brigádka

Nevýhody

Ve městě poměrně lehké přijít k nějakému škrábanci => placení za opravu (spolúčast), ze začátku problémy s parkováním a zastavením, občas sobeckost zákazníků, doprava+neustále zvonící telefon+další fakory => stres
Stejná lokalita

Jde to

Dělám tu 18 let, mám tu práci ráda, ale jde to u pošty od devíti k pěti. 😢

Výhody

25 dní dovolený, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na tábory a dovolenou

Nevýhody

Nelogické a chaotické vedení

Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Česká pošta a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.Odeslat otázku

2,5 z 5 hvězdiček pro Poměr Práce/Život
  • Společnosti
  • Česká pošta
  • Recenze od zaměstnanců
  • Mizerá práce, mizerný plat
Dejte nám vědět, jak vylepšit tuto stránku
Co byste rádi doplnili nebo změnili?