Česká pošta
Recenze od zaměstnance společnosti Česká pošta

Náročné ale přínosné

17. února, 2019
Některé směny jsou vážně stresující, každá vteřina je důležitá aby vše proběhlo rychle a hladce. Obzvlášť ranní směny, vše se musí doručit včas. Jinak práce na české poště otevře oči a potom když čekáte doma na balík chápete jak nemožné je vše doručit na čas a bez komplikací. Všechno chce cvik a chladnou hlavu aby se práce zvládala na jedničku. Rozhodně nelituji za tuto pracovní zkušenost.
Poměr Práce/Život
Firemní kultura
Výhody
Možnost volby směn
Nevýhody
Časová náročnost
Podobné recenze
9. září, 2019
Stejná pozice
Brigáda svoz (Bývalý zaměstnanec) - Břeclav
Nechci hodnotit jako práci, byl jsem zde pouze brigádně.
19. července, 2018
Stejná pozice
brigadnik (Bývalý zaměstnanec) - Praha, Hlavní město Praha
Pokud mate volny cas a chcete se opravdu nastvat podivejte se na financi zpravu o hospodareni firmy a to vam spadne celist az na zem. Nechapu tak priserne nizke financni ohodnoceni beznych zamestnacu hluboko pod prumernym platem. To je statni podnik. Nahore si plni kapsu za spatne odvedenou praci, management kdyby nebyl, mozna by to na ceske poste vypadalo i lip. Je to prace pro kaskadery, jenz potrebuji k zivotu adrenalin. Krici na vas nespokojene vedeni i zakaznik, nekdy i kolegove. Baliky normalni vaha 30kg, proc ne vzdyt vetsina zamestnancu jsou damy 40+ roku, maji to misto posilovny.
Výhody
vyhody neznam, na straveky doplacite a 5tydnu dovolene si nevyberete, protoze misto vas neni nahrada
Nevýhody
prac.doba, prac.doba, prac. mundur - kousavy hnus - driv aspon bavlna, spane a nevzdelane vedeni, chteji po beznych zamestnancich ani cemu sami nerozumi, zadne eko vzdelani nebo.praxi, nema cenu ani pokracovat v seznamu negativ
6. června, 2018
Stejná lokalita
Doručovatel motorizovaný (Bývalý zaměstnanec) - České Budějovice, Jihočeský kraj
Posilovna zdarma. Velmi náročná práce která není zaplacená. Pokud nejsou lidi děláte za 2 ale nic Vám nezaplatí. 5 týdnů dovolené? na co když si je nemůžete vybrat. Vedení- tiše našlapuje jako že nic, když přijedete z rajonu a taháte nohy za sebou tak na Vás vedoucí spustí ,,máš účet nebo pojistku" šlak by mě trefil. O víkendu se dávám dohromady abych mohla v pondělí nastoupit s nainstalovaným úsměvem před zákazníky.
Výhody
Nic
Nevýhody
Vše