Česká pošta
2,6 z 5 hvězdiček.
Napište hodnocení
Zobrazit všechny recenze zaměstnavatele Česká pošta
Ohodnoťte tuto firmu

Česká pošta

Recenze od zaměstnance společnosti Česká pošta

Velká dřina za malý peníz

Práce velmi těžká, pracujete i za několik lidí najednou, protože vedení v Praze nechalo vyhodit spoustu lidí, aby ušetřili. Vzali brigádníky, kteří neví, co dělají a mají vysokou chybovost, hlavně často ani nedorazí do práce. Už nikdy více. Jediné pozitivum bylo na SPU Brno vedení balíkového oddělení strojního zpracování. Moc hodný vedoucí, dělal toho dost pro lidi.

Výhody

Skvělý vedoucí p.Kubáček

Nevýhody

Vše ostatní

1,0 z 5 hvězdiček pro Poměr Práce/Život
2,0 z 5 hvězdiček pro Kompenzace/odměny
2,0 z 5 hvězdiček pro Jistota zaměstnání/Postup
3,0 z 5 hvězdiček pro Vedení
3,0 z 5 hvězdiček pro Firemní kultura

Podobné recenze

Stejná lokalita

Pokud si chcete zničit psychiku, doporučuji práci na české poště.

Vedení katastrofa, o dovolené ani nechtějí slyšet. Když máte lékaře, nechcou vás ani pustit, navzdory tomu, že je to nutné. Za 3 měsíce žádná pochvala, jen věci co jsou špatně. Pořádné zaučení taky neexistuje. Přesčasy nikoho nezajímají.

Výhody

nic

Nevýhody

všechno
Stejná lokalita

+ pracoviště v krásné budově z 20. let 20. stol. + žádný open space ale klasické kanceláře + blízko hlavního nádraží

Každodenní podpora a pomoc zaměstnancům v admin. sféře.Vedení bohužel moc netuší, jaká je činnost podřízených. Občas zadávají zmatené úkoly.Vedení mluví o dlouholetých "srdcařích" ale přitom tyto "srdcaře", kteří dali ČP kus života ve velkém propouští.

Výhody

Stravenky, možnost čerpání z FKSP

Nevýhody

Nízké mzdové ohodnocení. Téměř žádná možnost prohlubování znalostí v daném oboru (minimum školení).

Hrůza, lži.

Nabídnou smlouvu na HPP, dostanete DPP. Vozový park, jedním slovem ŠROT. Strah s tím vyjet, kdyź už to vůbec nastartuje. Benefity nula, jen sliby. Lži i ohledně platu. Nikdy více.

Výhody

Nejsou.

Nevýhody

Lži, nic není jak slibují.

Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Česká pošta a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.Odeslat otázku

2,5 z 5 hvězdiček pro Poměr Práce/Život
2,2 z 5 hvězdiček pro Kompenzace/odměny
2,7 z 5 hvězdiček pro Jistota zaměstnání/Postup
2,4 z 5 hvězdiček pro Vedení
2,3 z 5 hvězdiček pro Firemní kultura
  • Společnosti
  • Česká pošta
  • Recenze od zaměstnanců
  • Velká dřina za malý peníz
Dejte nám vědět, jak vylepšit tuto stránku
Co byste rádi doplnili nebo změnili?