Česká pošta
2,6 z 5 hvězdiček.
Napište hodnocení
Zobrazit všechny recenze zaměstnavatele Česká pošta
Ohodnoťte tuto firmu

Česká pošta

Recenze od zaměstnance společnosti Česká pošta

Pro doručovatele doporučených zásilek, peněz a balíků v obcích, které nemají názvy ulic, ale pouze označení ev.č. nebo p.č. (které kolikrát občané nemají uvedeno ani na domu ani na plotě), velmi obtížné doporučení adresátům bez možností použití GPS v automobilu. (Možná, že nyní tato možnost používání GPS pro motorizované doručovatele existuje. My jsme ale měli k dispozici pro zjištění místa doručení jeden počítač pro cca 10 motorizovaných doručovatelů u vedoucí pošty, což nebyla chyba vedoucí pošty, ale příslušného ministerstva, pod které všechny pošty spadají.)

2,0 z 5 hvězdiček pro Poměr Práce/Život
3,0 z 5 hvězdiček pro Kompenzace/odměny
3,0 z 5 hvězdiček pro Jistota zaměstnání/Postup
3,0 z 5 hvězdiček pro Vedení
2,0 z 5 hvězdiček pro Firemní kultura

Podobné recenze

Stejná pozice

Produktivní a vstřícné vztahy. Protože při této náročné práci to jinak ani nejde.

Začala jsem před měsícem. Brzo poznali, že jsem šikovná a začali mně využívat. Po 3 dnech mi dali rajón. Slibovali 3 dny školení, pak měsíc zaučení, s mentorem, a měsíc samostaný pod dohledem. K žádnému řádnému školení nedošlo. Všechno jde jak z rychlíku. Mám velký problém pobrat všechny informace. Nezvládám běžnou poštu a již musím dělat i RR zásilky, důchody a kolem toho je hodně účtování a taky to zdržuje u roznášení. Je to práce náročná pro Koně a ne pro lidi. A ještě dostáváme vyhubováno. Já bych řekla, že těm kdo tam dělají roky by měli nohy líbat za tu Boží trpělivost. Nikdy více bych tam nešla pracovat. Pracuji v Praze, rajony jsou obrovské a lidí je málo, a ještě musíte běhat za kolegy na rozebírky. A presčasy vám neproplatí, anebo jen minimum. Pošta má naprosto špatný systém práce a 70% práce je zbytečná. Nedivím se, že Pošta prodělává.

Výhody

Dobré vztahy mezi kolegy. Tam vydrží pracovat jen optimisté. Takže rádi pomohou, to velice vítám.

Nevýhody

Mnoho přesčasů nezaplacených. Chodím z práce vždy kolem 16:30, a směnu mám do 15:30.

Hrůza, lži.

Nabídnou smlouvu na HPP, dostanete DPP. Vozový park, jedním slovem ŠROT. Strah s tím vyjet, kdyź už to vůbec nastartuje. Benefity nula, jen sliby. Lži i ohledně platu. Nikdy více.

Výhody

Nejsou.

Nevýhody

Lži, nic není jak slibují.
Stejná pozice

Půlroční brigáda jako brigáda u jiného zaměstnavatele za měsíc

Otrokářská práce. Stálí zaměstnanci odpracují o trojnásobek méně za dvojnásobek vyšší peníze. Neplatí pojištění měsíčně, ale strhává se jednou za čas. Prý brigádník je zaplacený maximálně za 5 odpracovaných hodin denně, přesto je nucený poštu, která může trvat 4 - 6 hodin, roznášet. Do práce jsem chodil od 6 hodin ráno, někdy i dříve, a končil jsem zhruba ve 4 hodiny večer. Měsíčně jsem měl kolem 9 000 Kč za cca desetihodinovou práci denně.

Výhody

Nervy zadarmo, zkažený den a skoro žádné peníze

Nevýhody

"ŽÁDNÉ"

Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Česká pošta a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.Odeslat otázku

2,5 z 5 hvězdiček pro Poměr Práce/Život
2,2 z 5 hvězdiček pro Kompenzace/odměny
2,7 z 5 hvězdiček pro Jistota zaměstnání/Postup
2,4 z 5 hvězdiček pro Vedení
2,3 z 5 hvězdiček pro Firemní kultura
  • Společnosti
  • Česká pošta
  • Recenze od zaměstnanců
  • Vysoké požadavky na doručovatele během pracovní doby.Není to chyba ved.pošt,kteří jsou omezeni počtem zaměstnanců,ale ministerstva.
Dejte nám vědět, jak vylepšit tuto stránku
Co byste rádi doplnili nebo změnili?