Česká pošta
2,5 z 5 hvězdiček.
Napište hodnocení

Hodnocení od zaměstnanců společnosti Česká pošta

Ohodnoťte tuto firmu
Vše
Česká republika191 recenzí

Řadit podle

UžitečnostiHodnoceníData recenze
Nalezeno 191 recenzí odpovídajících vyhledáváníZobrazit všechny recenze (194)

Hodně zajímavá skušenost

Doporučené hodnocení Indeed

Nejužitečnější recenze, které vybral Indeed
Po této práci doručovatele si jiné práce bude člověk vážit. Již nikdy vic už a co je psáno tu za recenze je pravda bohužel. Jen stres a chaoz.

Hodne prace za malo penez..

Podepsal jsem smlouvu DPČ na max 20hodin/tyden, nikdo mi nerekl, ze prace rozvozu do Balikoven bude casove narocna na cely den a to nemluve o dobe pred Vanoci.., že mi vsechny hodiny zaplati, jelikoz jsem chtel pouze brigadu, tak jsme se po 2dnech rozloucili. Mrzi mne, ze se mnou vedeni Ceske posty nejednalo na primo a napln s casovou narocnosti jsem se dozvedel az od ridice, ktery mne zaucoval. Jsem OSVČ a chtel jsem si pouze prividelat..(p.s.: 117,-/hod brutto)

Výhody

Stále v běhu..

Nevýhody

Výkon/výplata=negativní

Velká psychická zátěž, stres, nervy ze strany vedoucích

Ježdění jako takové mě strašně bavilo. Nicméně u český pošty je to katastrofa! Přístup vedoucích strašný, všechno hází na lidi, obrovská zodpovědnost a výplata mizerná. Pochvalu nečekejte, spíš imrvere buzerace. Hnus!!! Zkusila jsem a už nikdy víc.. Ráno přijdete do práce, dvě hodiny čekáte než se roztřídí balíky, než dostanete PDA, když PDA vůbec fungujou. Něco jako proplacení přesčasu to vůbec, to ste debil, ale chtějí doručnost, asi si myslí, že v dnešní době budou lidi dělat zadarmo.. osobní život nulový..MAZEC... rozhodně nedoporučuji!!

Práce v neustálém stresu a honičce.

Neustaly stres a práce v superrychlém tempu zodpovědnost za penize ,balíky a samozřejmě auto kde není kamera ale v případě poškození máte spoluúčast . Neorganizovanost , např. směna od 13:30 ale do 15:30 stojíte a čekáte na auto které se vrátí z ranní směny a to si ho ještě musíte odchytit protože vám ho dispečer nepřidělil . Takže stojíte 2 hodiny nazdařbůh v depu a pak samozřejmě nestíháte . Za den vyřídíte 70 - 160 telefonátu .Svačina za tempa nebo vůbec aby jste stíhal . WC někde venku po cestě .

Výhody

Žádné jsem neviděl .

Nevýhody

Stres, nervy, zodpovědnost za vše .

Pokud si chcete zničit psychiku, doporučuji práci na české poště.

Vedení katastrofa, o dovolené ani nechtějí slyšet. Když máte lékaře, nechcou vás ani pustit, navzdory tomu, že je to nutné. Za 3 měsíce žádná pochvala, jen věci co jsou špatně. Pořádné zaučení taky neexistuje. Přesčasy nikoho nezajímají.

Výhody

nic

Nevýhody

všechno

Vysoké požadavky na doručovatele během pracovní doby.Není to chyba ved.pošt,kteří jsou omezeni počtem zaměstnanců,ale ministerstva.

Pro doručovatele doporučených zásilek, peněz a balíků v obcích, které nemají názvy ulic, ale pouze označení ev.č. nebo p.č. (které kolikrát občané nemají uvedeno ani na domu ani na plotě), velmi obtížné doporučení adresátům bez možností použití GPS v automobilu. (Možná, že nyní tato možnost používání GPS pro motorizované doručovatele existuje. My jsme ale měli k dispozici pro zjištění místa doručení jeden počítač pro cca 10 motorizovaných doručovatelů u vedoucí pošty, což nebyla chyba vedoucí pošty, ale příslušného ministerstva, pod které všechny pošty spadají.)

Bohužel to jde od 10 k 5

Díky vedení chodím do práce v permanentním stresu.

+ pracoviště v krásné budově z 20. let 20. stol.+ žádný open space ale klasické kanceláře+ blízko hlavního nádraží

Každodenní podpora a pomoc zaměstnancům v admin. sféře.Vedení bohužel moc netuší, jaká je činnost podřízených. Občas zadávají zmatené úkoly.Vedení mluví o dlouholetých "srdcařích" ale přitom tyto "srdcaře", kteří dali ČP kus života ve velkém propouští.

Výhody

Stravenky, možnost čerpání z FKSP

Nevýhody

Nízké mzdové ohodnocení. Téměř žádná možnost prohlubování znalostí v daném oboru (minimum školení).

Pracoviště s velkým tlakem, bez empatie.

Mnoho úkolů najednou, nebere se ohled na specifikace jednotlivých poboček, úkoly jsou striktně rozpočítání na počet pracovníků. Plný plat dostáváte jen při splnění VŠECH zadaných úkolů.

Hodně stresující práce na přepážce

U české pošty jsem pracovala 14 dní a řadsi jsem to ukončila z důvodu velkého stresu na přepážce,přijde mi že je tam až moc zbytečných úkonů a šlo by to zjednodušit,co se týká kolektivu tak paní co mě zaučovala byla dost nepříjemná a pracovní doba taky neodpovídá takže již nikdy více.

Stres na ceske poste strašný, neni co dodat........

Jen stres a zase stres.Neni horsi prace nez je tato.

Výhody

Zadne

Nevýhody

Vsechno

Už nikdy víc

Hrůza a děs, už NIKDY více. Vůbec to neodpovídá realitě, nezaučí, mladší kolegyně se vytahují na začátečníky, s ničím nepomohou.

Výhody

žádné

Nevýhody

žádné

Pomluvacny kolektiv, neochota pomoci... Zesměšňování. Hlavně ze strany žen s nízkým intelektem a sebevědomím.

V době kdy jsem zde pracovala, byl plat poměrně slušný. Nadřízený, pracovníci u přepážky jsou fajn lidi ale doručovatelky, které byli nižšího intelektu a vedoucí doručovatelek, neochota pomoci, zesměšňování, nevraživost....

Výhody

Proplacení jízdného lístky MHD na místo legitimace. Samostatná práce v terénu.

Nevýhody

Je to práce náročná na fyzickou kondici. Přetěžování.

Je to náročná práce, v jakékoliv pracovní pozici

Pracovala jsem u ČP 6 let, bohužel nároky jdou nahoru a jak se říká, jede se přes mrtvoly. Pracoviště obsahuje výborný kolektiv, velký fyzický i psychický nápor a nadměrnou odpovědnost. Může zde být spokojený flegmatik s výbornou fyzickou zdatností, velmi ochotný a nejlépe pokud by nechtěl jíst, pít ani wc nepotřeboval.

Výhody

dobrý kolektiv

Nevýhody

nezajištěné pauzy, vysoký tlak na výkon a o dopisy už na ČP ani nejde, jako o produkty (účty, stavebka aj.) strhávají se z výkonové mzdy pokud vysoké nároky nesplní

Hrůza a děs.Nejhorší pracovní zážitek mého života.

šílené pracovní tempo,atmosféra jako v Dachau, arogantní nadřízení.

Vše založeno pouze na prémiích. Nevhodné chování nadřízeného.

Na dané pobočce ranní meeting formou zastrašování.

Snobské vedení

Nedoporučuji, arogantní, podrazacka firma s vedoucími manažery, kteří nerozumí této práci

Vydrží jen málokdo

Práce jako taková mě bavila. Horší bylo jednání vedoucích. Jak oddělení, tak pošty. Absolutní nezájem o podřízené. Přidávání práce (mnohdy i za ostatní). Místo placení přesčasů placení jakože DPČ.Vedení není schopné se postavit za zaměstnance, raději hází klacky pod nohy.

Nevýhody

Jednání vedení, nemožnost si vybrat dovolenou, volno je jen pro vybrané

Mizerá práce, mizerný plat

Spousta lidí na čp nadává, po mých zkušenostech je mi jasný proč.Spousta lidí si objednává naprostý nesmysly, kolikrát ani neví co.Jsou nepříjemný když nemají svojí blbost do 2 odpoledne, ale co s tím mám dělat když vyjíždim v 11 hodin a končim v 7? Taky nevim.Je tu tak málo lidí, že berou doslova každýho kdo se přihlásí. Plat malej a o přestupu na lepší lokalitu zapomeňte. Dělal sem tu půl roku, když sem chtěl jiný město, bylo mi řečeno ať skončim a začnu znova tam...Vedení společnosti jí jednoduše rozkrádá a zaměstnanci si to mají vyžrat.Všem doporučuju objednávat jinde, třídění neni moc šetrný...

Výhody

Stravenky, nevyhodí vás, nemají totiž náhradu

Nevýhody

Plat, pracovní doba, stres, zákazníci, atd....

Jde to

Dělám tu 18 let, mám tu práci ráda, ale jde to u pošty od devíti k pěti. 😢

Výhody

25 dní dovolený, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na tábory a dovolenou

Nevýhody

Nelogické a chaotické vedení

Velká dřina za malý peníz

Práce velmi těžká, pracujete i za několik lidí najednou, protože vedení v Praze nechalo vyhodit spoustu lidí, aby ušetřili. Vzali brigádníky, kteří neví, co dělají a mají vysokou chybovost, hlavně často ani nedorazí do práce. Už nikdy více. Jediné pozitivum bylo na SPU Brno vedení balíkového oddělení strojního zpracování. Moc hodný vedoucí, dělal toho dost pro lidi.

Výhody

Skvělý vedoucí p.Kubáček

Nevýhody

Vše ostatní

Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Česká pošta a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.Odeslat otázku

2,5 z 5 hvězdiček pro Poměr Práce/Život
2,2 z 5 hvězdiček pro Kompenzace/odměny