Česká pošta

Vše
Brno12 recenzí

Řadit podle

UžitečnostiHodnoceníData recenze
Nalezeno 12 recenzí odpovídajících vyhledáváníZobrazit všechny recenze (199)

+ pracoviště v krásné budově z 20. let 20. stol.+ žádný open space ale klasické kanceláře+ blízko hlavního nádraží

Doporučené hodnocení Indeed

Nejužitečnější recenze, které vybral Indeed
Každodenní podpora a pomoc zaměstnancům v admin. sféře.Vedení bohužel moc netuší, jaká je činnost podřízených. Občas zadávají zmatené úkoly.Vedení mluví o dlouholetých "srdcařích" ale přitom tyto "srdcaře", kteří dali ČP kus života ve velkém propouští.

Výhody

Stravenky, možnost čerpání z FKSP

Nevýhody

Nízké mzdové ohodnocení. Téměř žádná možnost prohlubování znalostí v daném oboru (minimum školení).

Pokud si chcete zničit psychiku, doporučuji práci na české poště.

Vedení katastrofa, o dovolené ani nechtějí slyšet. Když máte lékaře, nechcou vás ani pustit, navzdory tomu, že je to nutné. Za 3 měsíce žádná pochvala, jen věci co jsou špatně. Pořádné zaučení taky neexistuje. Přesčasy nikoho nezajímají.

Výhody

nic

Nevýhody

všechno

Velká dřina za malý peníz

Práce velmi těžká, pracujete i za několik lidí najednou, protože vedení v Praze nechalo vyhodit spoustu lidí, aby ušetřili. Vzali brigádníky, kteří neví, co dělají a mají vysokou chybovost, hlavně často ani nedorazí do práce. Už nikdy více. Jediné pozitivum bylo na SPU Brno vedení balíkového oddělení strojního zpracování. Moc hodný vedoucí, dělal toho dost pro lidi.

Výhody

Skvělý vedoucí p.Kubáček

Nevýhody

Vše ostatní

Hrůza, lži.

Nabídnou smlouvu na HPP, dostanete DPP. Vozový park, jedním slovem ŠROT. Strah s tím vyjet, kdyź už to vůbec nastartuje. Benefity nula, jen sliby. Lži i ohledně platu. Nikdy více.

Výhody

Nejsou.

Nevýhody

Lži, nic není jak slibují.

Šílený

Největší bordel, jaký jsem kdy zažila...fakt nemá chybu.

Nevýhody

Špatná organizace práce

Pohodová práce pro řidiče C

Pokud máte řidičák C a chcete pohodu, je to jasná volba, skvělá pracovní doba, klid, pošta plní víc jak musí pro řidiče C.

Výhody

plat, pohoda

Nevýhody

možná noční

Stresující zaměstnání

Málo lidí na hodně práce, která není dobře ohodnocená. Zvláště přes vánoční provoz, který je hodně náročný ve všech směrech.

Výhody

Stravenky

Nevýhody

Krátké dovolené, za 1 den dovolené vám vezmou 2 dny.

Průměrné pracoviště

Dobří kolegové. Práce s lidmi. Slušné technické vybavení. Přijatelná pracovní doba. Nízká mzda za požadovanou práci. Minimální možnost vzdělávání - školení. Žádný profesní postup.

Výhody

FKSP, stravenky, podnikové RZ

Nevýhody

Podprůměrná mzda pracovníků technické podpory

ráno na 3.00h.,konec odp., nebo trhačky? Už nikdy!

Každý den jedu jinam ,v jiný čas a stejně tak i jindy končím.Plus dvě soboty měsíčně.

Výhody

Pr.oděv a obuv zdarma

Nevýhody

Například:k doktorovi jsem šel až po prac.době

Pracoviště pěkné, kolektiv super,

Práce na dvě směny + 1-2x za měsíc víkend. Často se střídá vedení a zaměstnanci. Práce není těžká,je zajímavá .

Výhody

Stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvky na dovolenou z fondu FKSP

Nevýhody

Alianční partneři, povinné plnění

Dřina, plat nízký,odmeny žádné a nevzdělanost vedoucích

Za hodně prace málo muziky. Zastupujete za několik pracovníků zadarmo,neplacene přesčasy, nevzdělanosti vedoucích pracovníků. Odměna navíc za zástup či za viceprace žádna. Nemožnost si vybrat celou dovolenou. Brigádníci mají vyšší mzdu jak kmenovy zaměstnanec, který práci odvede i za brigádníka. Brigádník nastupuje bez zaučení bez jakekoliv zodpovědnosti za odvedenou práci. Většinou se brigádník po dvou směnách již neobjevil. Shrnutím do České pošty pracovat nechodit! Odbory jsou fraška, jdou na ruku vedení... Do České pošty z nouze ctnost a jen na chvíli. Viz obrovska fluktuace pracovníků. Nejsem nefakcenko, celý život jsem zvyklý pracovat, ale u České pošty nechci, velke zklamání.

Výhody

Stravenky za 70 a i ty jsou na dnešní poměr nizke

Nevýhody

Neplacene přesčasy žádné odměny tezka práce

spoustu volného času

roznáška novin 1 - 2 hodiny deně minimální komunikace s českou poštou

Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Česká pošta a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.Odeslat otázku

2,5 z 5 hvězdiček pro Poměr Práce/Život
  • Společnosti
  • Česká pošta
  • Recenze od zaměstnanců
  • Brno
Dejte nám vědět, jak vylepšit tuto stránku
Co byste rádi doplnili nebo změnili?