Česká pošta

Vše
Havířov5 recenzí

Řadit podle

UžitečnostiHodnoceníData recenze
Nalezeno 5 recenzí odpovídajících vyhledáváníZobrazit všechny recenze (198)

Bohužel to jde od 10 k 5

Doporučené hodnocení Indeed

Nejužitečnější recenze, které vybral Indeed
Díky vedení chodím do práce v permanentním stresu.

Práce mě bavila nebýt šikanující vedoucí

Práce na poště v Havířově zásadně nedoporučuji. Velice sprostý kolektiv a paní Gražina na postu vedoucí neumí jednat s lidmi. Často šikanující dělení práce. Příchod do práce v ř hodin a konec práce mnohdy až v 17hod což je neudržitelné tempo 5 dní v týdnu. Mnohdy kvůli množství práce jsme roznášeli v sobotu zadarmo letáky,které se nestihli v týdnu. Kromě svého rajonu jsme často dostávali další část rajonu na opačném konci města. Také co se týká dovolené,tak vedoucí nařizovala vybírání dovolené ,kterou jsem ještě právně neměla a tak se stalo,že po ukončení pracovního poměru jsem musela vracet peníze. Nebýt toho všeho,tak bych u pošty zůstala,protože práce s lidmi a pobyt venku mě hodně bavil.

Moc špatné.

Jestli se chcete mít špatně, být neustále ve stresu nebo makat přesčasy zadarmo, jděte makat na poštu.

Výhody

Žádné

Nevýhody

Vše

Možnost nadcasu

Dobrý plat.Zalezi od kolektivu.Mefz akych lidi sa dostanete.Spolocnost upřednostňuje polských obecnou nad českými,co sa mi nepaci.

Výhody

Plat

Nevýhody

Žádná PN

Velmi stresové a nepříjemné

Vše začalo plus mínus v posledních 7-10 letech kdy se prudce snížil počet zaměstnanců,udělali s pošťáků prodejce mimo jejich zaměstnání a podle prodeje uzavírání smluv byly hodnoceni a ne podle své práce.A stále ubývá zaměstnanců čímž jsou směny téměř pravidelně 12 hodinové kdy se přesčasová práce třeba I za 16 hodin hodnotí jednou 100 korunou.

Výhody

STRAVENEKY

Nevýhody

ČASOVĚ NEUDANÁ PRÁCE, ŠPATNĚ OHODNOCENÁ, ŠIKANA

Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Česká pošta a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.Odeslat otázku

2,5 z 5 hvězdiček pro Poměr Práce/Život
2,2 z 5 hvězdiček pro Kompenzace/odměny