Česká pošta

Recenze zaměstnanců společnosti Česká pošta v místě Havířov

Nalezeny 4 recenze odpovídající vyhledávání
Zobrazit všechny recenze (156)
Práce na poště v Havířově zásadně nedoporučuji. Velice sprostý kolektiv a paní Gražina na postu vedoucí neumí jednat s lidmi. Často šikanující dělení práce. Příchod do práce v ř hodin a konec práce mnohdy až v 17hod což je neudržitelné tempo 5 dní v týdnu. Mnohdy kvůli množství práce jsme roznášeli v sobotu zadarmo letáky,které se nestihli v týdnu. Kromě svého rajonu jsme často dostávali další část rajonu na opačném konci města. Také co se týká dovolené,tak vedoucí nařizovala vybírání dovolené ,kterou jsem ještě právně neměla a tak se stalo,že po ukončení pracovního poměru jsem musela vracet peníze. Nebýt toho všeho,tak bych u pošty zůstala,protože práce s lidmi a pobyt venku mě hodně bavil.
Jestli se chcete mít špatně, být neustále ve stresu nebo makat přesčasy zadarmo, jděte makat na poštu.
Výhody
Žádné
Nevýhody
Vše
Dobrý plat.Zalezi od kolektivu.Mefz akych lidi sa dostanete.Spolocnost upřednostňuje polských obecnou nad českými,co sa mi nepaci.
Výhody
Plat
Nevýhody
Žádná PN
Vše začalo plus mínus v posledních 7-10 letech kdy se prudce snížil počet zaměstnanců,udělali s pošťáků prodejce mimo jejich zaměstnání a podle prodeje uzavírání smluv byly hodnoceni a ne podle své práce.A stále ubývá zaměstnanců čímž jsou směny téměř pravidelně 12 hodinové kdy se přesčasová práce třeba I za 16 hodin hodnotí jednou 100 korunou.
Výhody
STRAVENEKY
Nevýhody
ČASOVĚ NEUDANÁ PRÁCE, ŠPATNĚ OHODNOCENÁ, ŠIKANA