Česká pošta

Vše
Ostrava12 recenzí

Řadit podle

UžitečnostiHodnoceníData recenze
Nalezeno 12 recenzí odpovídajících vyhledáváníZobrazit všechny recenze (199)

Náročné zaměstnání a špatně placené.

Doporučené hodnocení Indeed

Nejužitečnější recenze, které vybral Indeed
Když člověk pracuje s penězi a důležitýmidokumenty, tak by měl dostávat adekvátní finanční ohodnocení.

Výhody

Nic

Nevýhody

Žádné premie, bonusy

Stabilní zaměstnání

Dobrá pracovní doba, profesionální přístup, vstřícné vedení ...kolektiv složený většinou z žen, po nějaké době velice monotónní práce, může vadit, noční směny.

Výhody

Možnost domluvy

Nevýhody

Noční směny

Práce v neustálém stresu a honičce.

Neustaly stres a práce v superrychlém tempu zodpovědnost za penize ,balíky a samozřejmě auto kde není kamera ale v případě poškození máte spoluúčast . Neorganizovanost , např. směna od 13:30 ale do 15:30 stojíte a čekáte na auto které se vrátí z ranní směny a to si ho ještě musíte odchytit protože vám ho dispečer nepřidělil . Takže stojíte 2 hodiny nazdařbůh v depu a pak samozřejmě nestíháte . Za den vyřídíte 70 - 160 telefonátu .Svačina za tempa nebo vůbec aby jste stíhal . WC někde venku po cestě .

Výhody

Žádné jsem neviděl .

Nevýhody

Stres, nervy, zodpovědnost za vše .

Málo peněz za těžkou práci

Dennodenní rutina. Brzké vstávání. Musíte pracovat za každého počasí. Rozhoduje rychlost a přesnost.

Neohodnocená práce zaměstnanců

Nevýhody: - vyhrožování nadřízenými resp. chování jak k dobytku (Etický kodex České pošty roztrhat a spálit) - turnusová nepravidelná pracovní doba (7; 8; 9; 12-hodinové směny a s různými hodinovými nástupy) - prašné prostředí (úklid zametáním), ale žádné použití stroje k vodnímu čištění haly - nesystémová a nepromyšlená práce od nadřízených - rozdělování práce brigádníkům, kontrolní činnost, všechno "honem, honem" (balíky ze skluzů do sebe naráží, rozbíjejí se apod.) - fixní platové ohodnocení + 3000 Kč za splnění vánočního provozu (pouze 1x ročně, žádné jiné odměny) - výsměch - přeprava pneumatik, nábytku apod. - to snad není pošta, ale nějaká zasílací služba - váha na balicích neodpovídá realitě (na balíčku zaplaceno a uvedeno 1 kg, ale váží přitom 12,5 kg) …..

Výhody

- lze naplánovat dovolenou, návštěvu lékaře, stravenky

Nevýhody

- viz. výše

Příjemný kolektiv

Příjemný kolektiv, s vedením se dá vždy domluvit, zaučí dle potřeby, člověk by měl být všestranný a je třeba se rychle učit

nic moc

nízké finanční ohodnocení plno práce, časově náročná brigáda

Nic moc

Málo peněz za velkou dřinu. Jen odpolední a noční a hodně 12 hodinové směny

Špatná organizace

Velice matoucí, bez jakéhokoliv zaučení, očekávali, že to budem automaticky olvládat.

Výhody

Flexibilita

Nevýhody

Organizace

Špatná organizace

Velice matoucí, bez jakéhokoli zaučení. Složitá práce s ostatními zaměstnanci

Výhody

Flexibilita

Nevýhody

Organizace

Kolek​tiv

Pracoval jsem ve skvělém kolek​ tivu, rozmani​tá práce po celé ČR. Spor​tovní a společenské ak​tivi​ty.

I liked my job but I would like the have a new experiencies

Care about personal computers with OS Windows and LinuxAdministrative papers, word, excelCare about Linux servers and printers, network switchs, routers.

Výhody

dotation for food.

Nevýhody

impossibility professional growth

Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Česká pošta a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.Odeslat otázku

2,5 z 5 hvězdiček pro Poměr Práce/Život
  • Společnosti
  • Česká pošta
  • Recenze od zaměstnanců
  • Ostrava
Dejte nám vědět, jak vylepšit tuto stránku
Co byste rádi doplnili nebo změnili?