Česká pošta

Recenze zaměstnanců společnosti Česká pošta v místě Praha

Vše
Praha18 recenzí
Nalezeno 18 recenzí odpovídajících vyhledávání
Zobrazit všechny recenze (156)
Pokud Vam nevadi prodavat a nabizet produkty tak je to firma pro Vás. Je to 90 % platu co se týče odměn dostanete je jediné po splnění plánu a to ještě není jistý. Kolektiv a vedoucí byly super ale co se týče manažerů tak ty moc nefungují. Chce to mít pevný nervy
Výhody
Stravenky, výplata na účtu vždy v terminu
Nevýhody
Nabidka produktů, buzerace kvuli nim
Super prace, super lidi, idelani pracovni doba a super ohodnoceni
Výhody
Nepretrzity provoz, ruzne rozhazene smeny na cely mesic
Nevýhody
Nevím
Podle adaptačního harmonogramu měl nástup vypadat takto: úvodní seznámení 2 dny, školení 1-3 dny, zapracování 5 dnů, samostatný výkon práce pod dohledem - do konce zkušební doby v délce tří měsíců. Takže celkem 90 dní! A teď realita: první dvě fáze jsme přeskočili úplně, zapracování vypadalo tak, že jsem kolegyni dělal řidiče. 6(!) den naostro, sám! Nebo s brigádníkem.Průšvihy jdou za Vámi. A že jich bylo. Never more!
odporné vztahy, drby, žalování, naschválnosti, podlézavost.... Vedoucí směny primitivní a povýšené jednání(v současnosti je přeřazena na vesnici), ředitelka hotové Národní divadlo a ještě hloupá (v současnosti dostala výpověď za nízké vzdělání).
Po téměř 2 týdenním čekání, protože HR to dřív nestihne připravit (dle vyjádření budoucí vedoucí) přijdete, posadí Vás ke stolu do kanceláře a čekáte a čekáte a čekáte... protože nic není připravené, ani PC, ani přístupy do jednotlivých programů, dokonce ani při nástupu nedostanete kartu zaměstnance a přístupovou kartu na pracoviště! Teprve, když se o to začnete zajímat, tak se dovíte, že na to musíte vyplnit a podat žádost! Předpokládal bych, že tyto záležitosti řeší HR, nebo dostanete info od Vašeho nadřízeného tak, jak to běžně funguje v jakékoliv jiné společnosti. Když se po 2 dnech prakticky nic nedělání (protože nemůžete, nemáte vytvořené podmínky a nedostanete žádné informace a ani přidělenou žádnou práci) ozvete, tak Vám Váš nadřízený odpoví, že ostatní nemájí čas Vám informace, které potřebujete ke své práci předat a dívá se na Vás jako na otravnou osobu, aby Vám po 3 a půl dnech dali výpověď bez jakéhokoliv vysvětlení.

Takže zkráceně. Pokud máte trochu oleje v hlavě, vyhněte se této bezedné žumpě na peníze daňových poplatníků co největším obloukem anajděte si normální práci.
as a summer part-time job it was a quiet good experience to work for national post office. Overall, it wasn't hard and it was quiet calming since i could basically walk around the city.
receiving and delivering consignments, processing data, sorting letters, sorting shipments, working with computers, communicating with other departments
Plno práce neplacení prescasu a buzerace. Už nikdy víc tam nepachnu
Pokud neplnis produkty partnerů letis. Tak je budou mít všichni z rodiny, potom skemras u příbuzných, kamarádů a pak to už nejde a raději odejdeš sám. Opravdu vražedné plnění produktů horší nez, kdyby jsi dělal na sebe na živnost. Nohy na ramena a pryč!!!!!
Výhody
Berou každého potřebuju produkty
Nevýhody
Uzavírání produktů na limit a pořád je to mali
Boží :) Moc se mi zde líbí, baví mě si třídit zásilky a pak je roznášet :)
Výhody
Pánem svého času :)
Nevýhody
O ničem nevím :)
Pokud mate volny cas a chcete se opravdu nastvat podivejte se na financi zpravu o hospodareni firmy a to vam spadne celist az na zem. Nechapu tak priserne nizke financni ohodnoceni beznych zamestnacu hluboko pod prumernym platem. To je statni podnik. Nahore si plni kapsu za spatne odvedenou praci, management kdyby nebyl, mozna by to na ceske poste vypadalo i lip. Je to prace pro kaskadery, jenz potrebuji k zivotu adrenalin. Krici na vas nespokojene vedeni i zakaznik, nekdy i kolegove. Baliky normalni vaha 30kg, proc ne vzdyt vetsina zamestnancu jsou damy 40+ roku, maji to misto posilovny.
Výhody
vyhody neznam, na straveky doplacite a 5tydnu dovolene si nevyberete, protoze misto vas neni nahrada
Nevýhody
prac.doba, prac.doba, prac. mundur - kousavy hnus - driv aspon bavlna, spane a nevzdelane vedeni, chteji po beznych zamestnancich ani cemu sami nerozumi, zadne eko vzdelani nebo.praxi, nema cenu ani pokracovat v seznamu negativ
Trpělivý personál,vstřícní vedoucí co se týče kombinování práce se studiem,5 týdnů dovolené apod.
Výhody
5 týdnů dovolené
Nevýhody
Nejsou
Málo zaměstnanců nelze nic napsat jsem vázaná mlčenlivostí
Výhody
5 týdnů dovolené stravenky
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
Jen pro silné a otrlé povahy. Práce na poště není vůbec o poštovním provozu a poskytování poštovní služeb, ale jen a pouze o uzavírání produktů AP ( osobní účty, pojistky, stavební spoření atd.)
Výhody
jistota výplaty
Nevýhody
nabízení produktů aliančních partnerů
Od doby mého vyučení se pošta dost změnila k horšímu,už to není,co to bývalo,žádná pohoda a kamarádství.Teď už jen stres a boj.
Výhody
stravenky, slevy na dovolenou
Psychicky i fyzicky náročná práce za málo peněz.
Náročné jsou hlavně noční směny, zvláště pokud jich je více za sebou.
S praci dorucovatelky jsem byla velice spokojena a mela jsem svoji praci rada.Bohuzel v posledni dobe se z dorucovatelu staly i pojistovaci agenti,dorucovatele novin a letaku a to vse za neodpovidajici plat.
Výhody
Neustaly styk s lidmi
Nevýhody
Nedostatecne ohodnocena prace