Česká pošta

Vše
Praha24 recenzí

Řadit podle

UžitečnostiHodnoceníData recenze
Nalezeno 24 recenzí odpovídajících vyhledáváníZobrazit všechny recenze (198)

zkostnatělá instituce

Doporučené hodnocení Indeed

Nejužitečnější recenze, které vybral Indeed
Zkostnatělá instituce, která se navenek (hlavně pomocí PR na webovkách) tváří moderně.Práce navíc nebývá příliš oceněna...

Výhody

organizace obědů, zdravotní péče

Nevýhody

není budget na školení

Produktivní a vstřícné vztahy. Protože při této náročné práci to jinak ani nejde.

Začala jsem před měsícem. Brzo poznali, že jsem šikovná a začali mně využívat. Po 3 dnech mi dali rajón. Slibovali 3 dny školení, pak měsíc zaučení, s mentorem, a měsíc samostaný pod dohledem. K žádnému řádnému školení nedošlo. Všechno jde jak z rychlíku. Mám velký problém pobrat všechny informace. Nezvládám běžnou poštu a již musím dělat i RR zásilky, důchody a kolem toho je hodně účtování a taky to zdržuje u roznášení. Je to práce náročná pro Koně a ne pro lidi. A ještě dostáváme vyhubováno. Já bych řekla, že těm kdo tam dělají roky by měli nohy líbat za tu Boží trpělivost. Nikdy více bych tam nešla pracovat. Pracuji v Praze, rajony jsou obrovské a lidí je málo, a ještě musíte běhat za kolegy na rozebírky. A presčasy vám neproplatí, anebo jen minimum. Pošta má naprosto špatný systém práce a 70% práce je zbytečná. Nedivím se, že Pošta prodělává.

Výhody

Dobré vztahy mezi kolegy. Tam vydrží pracovat jen optimisté. Takže rádi pomohou, to velice vítám.

Nevýhody

Mnoho přesčasů nezaplacených. Chodím z práce vždy kolem 16:30, a směnu mám do 15:30.

Už nikdy víc

Hrůza a děs, už NIKDY více. Vůbec to neodpovídá realitě, nezaučí, mladší kolegyně se vytahují na začátečníky, s ničím nepomohou.

Výhody

žádné

Nevýhody

žádné

Pomluvacny kolektiv, neochota pomoci... Zesměšňování. Hlavně ze strany žen s nízkým intelektem a sebevědomím.

V době kdy jsem zde pracovala, byl plat poměrně slušný. Nadřízený, pracovníci u přepážky jsou fajn lidi ale doručovatelky, které byli nižšího intelektu a vedoucí doručovatelek, neochota pomoci, zesměšňování, nevraživost....

Výhody

Proplacení jízdného lístky MHD na místo legitimace. Samostatná práce v terénu.

Nevýhody

Je to práce náročná na fyzickou kondici. Přetěžování.

Povinné kupování produktů které si zákazníci nekoupili (noviny atd.), povinné zakládání produktů např. Životní pojištění

Výhody

Stravenky

Nevýhody

Kupování produktů, které zákazníci nekoupili

Hrozne pracovat na tomto úseku ČP

Práce není ohodnocena tak jak má být. Střídání v práci na pracovišti žádné. Furt děláš to samé. Dřina buzerace a tak.

Výhody

Žádné vyhody

Nevýhody

Hrozná pracovní doba

Super prace

Super prace, super lidi, idelani pracovni doba a super ohodnoceni

Výhody

Nepretrzity provoz, ruzne rozhazene smeny na cely mesic

Nevýhody

Nevím

Zmatek, chaos, vedení neschopné vedení..

Podle adaptačního harmonogramu měl nástup vypadat takto: úvodní seznámení 2 dny, školení 1-3 dny, zapracování 5 dnů, samostatný výkon práce pod dohledem - do konce zkušební doby v délce tří měsíců. Takže celkem 90 dní! A teď realita: první dvě fáze jsme přeskočili úplně, zapracování vypadalo tak, že jsem kolegyni dělal řidiče. 6(!) den naostro, sám! Nebo s brigádníkem.Průšvihy jdou za Vámi. A že jich bylo. Never more!

Nikdy v životě již více!

odporné vztahy, drby, žalování, naschválnosti, podlézavost.... Vedoucí směny primitivní a povýšené jednání(v současnosti je přeřazena na vesnici), ředitelka hotové Národní divadlo a ještě hloupá (v současnosti dostala výpověď za nízké vzdělání).

Tragedie, neschopnost, arogance, nezájem

Po téměř 2 týdenním čekání, protože HR to dřív nestihne připravit (dle vyjádření budoucí vedoucí) přijdete, posadí Vás ke stolu do kanceláře a čekáte a čekáte a čekáte... protože nic není připravené, ani PC, ani přístupy do jednotlivých programů, dokonce ani při nástupu nedostanete kartu zaměstnance a přístupovou kartu na pracoviště! Teprve, když se o to začnete zajímat, tak se dovíte, že na to musíte vyplnit a podat žádost! Předpokládal bych, že tyto záležitosti řeší HR, nebo dostanete info od Vašeho nadřízeného tak, jak to běžně funguje v jakékoliv jiné společnosti. Když se po 2 dnech prakticky nic nedělání (protože nemůžete, nemáte vytvořené podmínky a nedostanete žádné informace a ani přidělenou žádnou práci) ozvete, tak Vám Váš nadřízený odpoví, že ostatní nemájí čas Vám informace, které potřebujete ke své práci předat a dívá se na Vás jako na otravnou osobu, aby Vám po 3 a půl dnech dali výpověď bez jakéhokoliv vysvětlení. Takže zkráceně. Pokud máte trochu oleje v hlavě, vyhněte se této bezedné žumpě na peníze daňových poplatníků co největším obloukem anajděte si normální práci.

Šlo to

Pokud Vam nevadi prodavat a nabizet produkty tak je to firma pro Vás. Je to 90 % platu co se týče odměn dostanete je jediné po splnění plánu a to ještě není jistý. Kolektiv a vedoucí byly super ale co se týče manažerů tak ty moc nefungují. Chce to mít pevný nervy

Výhody

Stravenky, výplata na účtu vždy v terminu

Nevýhody

Nabidka produktů, buzerace kvuli nim

simple work

as a summer part-time job it was a quiet good experience to work for national post office. Overall, it wasn't hard and it was quiet calming since i could basically walk around the city.

comunicative and interesting

receiving and delivering consignments, processing data, sorting letters, sorting shipments, working with computers, communicating with other departments

Strašný

Plno práce neplacení prescasu a buzerace. Už nikdy víc tam nepachnu

Pokud nemáš produkty partnerů letis

Pokud neplnis produkty partnerů letis. Tak je budou mít všichni z rodiny, potom skemras u příbuzných, kamarádů a pak to už nejde a raději odejdeš sám. Opravdu vražedné plnění produktů horší nez, kdyby jsi dělal na sebe na živnost. Nohy na ramena a pryč!!!!!

Výhody

Berou každého potřebuju produkty

Nevýhody

Uzavírání produktů na limit a pořád je to mali

Doporučuji všem :) Skvělá práce :)

Boží :) Moc se mi zde líbí, baví mě si třídit zásilky a pak je roznášet :)

Výhody

Pánem svého času :)

Nevýhody

O ničem nevím :)

pokud mate volny cas, protoze nepracujete na poste

Pokud mate volny cas a chcete se opravdu nastvat podivejte se na financi zpravu o hospodareni firmy a to vam spadne celist az na zem. Nechapu tak priserne nizke financni ohodnoceni beznych zamestnacu hluboko pod prumernym platem. To je statni podnik. Nahore si plni kapsu za spatne odvedenou praci, management kdyby nebyl, mozna by to na ceske poste vypadalo i lip. Je to prace pro kaskadery, jenz potrebuji k zivotu adrenalin. Krici na vas nespokojene vedeni i zakaznik, nekdy i kolegove. Baliky normalni vaha 30kg, proc ne vzdyt vetsina zamestnancu jsou damy 40+ roku, maji to misto posilovny.

Výhody

vyhody neznam, na straveky doplacite a 5tydnu dovolene si nevyberete, protoze misto vas neni nahrada

Nevýhody

prac.doba, prac.doba, prac. mundur - kousavy hnus - driv aspon bavlna, spane a nevzdelane vedeni, chteji po beznych zamestnancich ani cemu sami nerozumi, zadne eko vzdelani nebo.praxi, nema cenu ani pokracovat v seznamu negativ

Pracé na přepážce

Trpělivý personál,vstřícní vedoucí co se týče kombinování práce se studiem,5 týdnů dovolené apod.

Výhody

5 týdnů dovolené

Nevýhody

Nejsou

Práce jen pro silné povahy

Málo zaměstnanců nelze nic napsat jsem vázaná mlčenlivostí

Výhody

5 týdnů dovolené stravenky

ne

bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb

Tyranská společenost

Jen pro silné a otrlé povahy. Práce na poště není vůbec o poštovním provozu a poskytování poštovní služeb, ale jen a pouze o uzavírání produktů AP ( osobní účty, pojistky, stavební spoření atd.)

Výhody

jistota výplaty

Nevýhody

nabízení produktů aliančních partnerů

Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Česká pošta a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.Odeslat otázku

2,5 z 5 hvězdiček pro Poměr Práce/Život
  • Společnosti
  • Česká pošta
  • Recenze od zaměstnanců
  • Praha
Dejte nám vědět, jak vylepšit tuto stránku
Co byste rádi doplnili nebo změnili?