Česká pošta

Brigáda6 recenzí
Česká republika6 recenzí

Řadit podle

UžitečnostiHodnoceníData recenze
Nalezeno 6 recenzí odpovídajících vyhledáváníZobrazit všechny recenze (198)

pouze brigáda

Doporučené hodnocení Indeed

Nejužitečnější recenze, které vybral Indeed
Nechci hodnotit jako práci, byl jsem zde pouze brigádně.

Náročné ale přínosné

Některé směny jsou vážně stresující, každá vteřina je důležitá aby vše proběhlo rychle a hladce. Obzvlášť ranní směny, vše se musí doručit včas. Jinak práce na české poště otevře oči a potom když čekáte doma na balík chápete jak nemožné je vše doručit na čas a bez komplikací. Všechno chce cvik a chladnou hlavu aby se práce zvládala na jedničku. Rozhodně nelituji za tuto pracovní zkušenost.

Výhody

Možnost volby směn

Nevýhody

Časová náročnost

pokud mate volny cas, protoze nepracujete na poste

Pokud mate volny cas a chcete se opravdu nastvat podivejte se na financi zpravu o hospodareni firmy a to vam spadne celist az na zem. Nechapu tak priserne nizke financni ohodnoceni beznych zamestnacu hluboko pod prumernym platem. To je statni podnik. Nahore si plni kapsu za spatne odvedenou praci, management kdyby nebyl, mozna by to na ceske poste vypadalo i lip. Je to prace pro kaskadery, jenz potrebuji k zivotu adrenalin. Krici na vas nespokojene vedeni i zakaznik, nekdy i kolegove. Baliky normalni vaha 30kg, proc ne vzdyt vetsina zamestnancu jsou damy 40+ roku, maji to misto posilovny.

Výhody

vyhody neznam, na straveky doplacite a 5tydnu dovolene si nevyberete, protoze misto vas neni nahrada

Nevýhody

prac.doba, prac.doba, prac. mundur - kousavy hnus - driv aspon bavlna, spane a nevzdelane vedeni, chteji po beznych zamestnancich ani cemu sami nerozumi, zadne eko vzdelani nebo.praxi, nema cenu ani pokracovat v seznamu negativ

Špatná organizace

Velice matoucí, bez jakéhokoliv zaučení, očekávali, že to budem automaticky olvládat.

Výhody

Flexibilita

Nevýhody

Organizace

Špatná organizace

Velice matoucí, bez jakéhokoli zaučení. Složitá práce s ostatními zaměstnanci

Výhody

Flexibilita

Nevýhody

Organizace

Zajímavé pracoviště s dobrými zkušenostmi

Zajímavé pracoviště s dobrými zkušenostmi, příjemným kolektivem.

Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Česká pošta a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.Odeslat otázku

2,5 z 5 hvězdiček pro Poměr Práce/Život
2,2 z 5 hvězdiček pro Kompenzace/odměny