Česká pošta

Přepážkový Pracovník9 recenzí
Česká republika9 recenzí

Řadit podle

UžitečnostiHodnoceníData recenze
Nalezeno 9 recenzí odpovídajících vyhledáváníZobrazit všechny recenze (198)

Pracoviště s velkým tlakem, bez empatie.

Doporučené hodnocení Indeed

Nejužitečnější recenze, které vybral Indeed
Mnoho úkolů najednou, nebere se ohled na specifikace jednotlivých poboček, úkoly jsou striktně rozpočítání na počet pracovníků. Plný plat dostáváte jen při splnění VŠECH zadaných úkolů.

Vše založeno pouze na prémiích. Nevhodné chování nadřízeného.

Na dané pobočce ranní meeting formou zastrašování.

Smutné

Ceska pošta dělá na zaměstnance ráda podrazy. V lednu 2021 zvýšila prý jen papírově prac. úvazky o cca 2,5h (samozřejmě bez jakekoli finanční kompenzace), aby je za 2 měsíce opět snížila, včetně poměrně části výplaty. Okradla tedy své zaměstnance chytře v průměru o cca 8%. Jakýkoli odpor je marný, reakce vedení je jasná. Nelíbí, tak jdi. Rádi investuji do neustálého proškolovani nových naivních pošťáků, tím klesá profesionalita, protože naučit se dobře práci na přepážce není otázka měsíce... Celkově smutné, přístup k zaměstnancům tragický.

Nevýhody

Špatně ohodnocena práce, vysoká zodpovědnost, vedení ke zvracení, neschopne odbory

pracoviště bylo dobré dobrý kolektiv

Dobrý kolektiv, pracoviště hezké , ale nesmyslné úkoly které nepatří do úkolů přepážkového pracovníka

Psychický náročné

Velký tlak a přemíra práce.. nedostatek lidí a tak musi každý dělat minimálně za jednoho člověka navíc.

Nevýhody

Pracovní doba

Skvělá životní zkušenost.

Firma nabízející dobré pracovní zázemí pro rozvoj zaměstnanců.

Pokud nemáš produkty partnerů letis

Pokud neplnis produkty partnerů letis. Tak je budou mít všichni z rodiny, potom skemras u příbuzných, kamarádů a pak to už nejde a raději odejdeš sám. Opravdu vražedné plnění produktů horší nez, kdyby jsi dělal na sebe na živnost. Nohy na ramena a pryč!!!!!

Výhody

Berou každého potřebuju produkty

Nevýhody

Uzavírání produktů na limit a pořád je to mali

Přátelské, zábavná práce, špatné odměny a neodpovídající plat

Zábavná práce s lidmi, díky kterým jsem tu práci dělala ráda, dobrý kolektiv a vedení směny bohužel vysoké vedení stalo za prd. A mzda neodpovídá tomu co tam ještě děláte ve svém volném času. Nezaplacená ani minuta navíc. Ovšem pro lidi co dělají rady s lidmi a dělají je spokojený tak ideální práce.

Výhody

Dobrá dohoda s kolektivem o výběru dovolené

Nevýhody

Neplacené přesčasy

Zabavne pracoviste s mnoha produkty a moznosti.karoery

Velice zajimava prace.Prace s terminalem ,pc ,uzavirani smluv,komunikace s lidmi

Výhody

Dovolena, odmeny

Nevýhody

Nevim o zadnych

Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Česká pošta a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.Odeslat otázku

2,5 z 5 hvězdiček pro Poměr Práce/Život
  • Společnosti
  • Česká pošta
  • Recenze od zaměstnanců
  • Přepážkový Pracovník
Dejte nám vědět, jak vylepšit tuto stránku
Co byste rádi doplnili nebo změnili?